הדיג’יי Marshmello בתרומה מפתיעה של כחצי מליון דולר: למי ולמה ?

Nelly Pavlovna | 6.10.2018 8168

שתפו את החברים

לא מזמן סיפרנו לכם על הנדיבות והרצון הטוב של המפיק קייגו, וכבר עכשיו מתפרסם דיווח על עוד דיג’יי בתעשייה שהחליט לפתוח את הכיס ואת הלב ולעזור לאלה שצריכים.
הדיג’יי והמפיק האמריקאי המצליח מרשמלו, או בשמו האמיתי – כריסטופר קומסטוק (26), תרם סכום עתק של חצי מיליון דולר לעמותה שעוזרת לילדי פליטים ומהגרים בארה”ב.
העמותה ברת המזל היא “KIND”, והיא נוסדה על ידי שחקנית העל ההליוודית אנג’לינה ג’ולי ובראד סמית (לא בראד האקס) שהוא נשיא התאחדות מייקרוסופט.
KIND נוסדה על מנת לסייע לילדי פליטים ומהגרים בארה”ב, אשר נוכחים במדינה ללא הוריהם וללא כל הגנה משפטית.

העמותה פרסמה בחשבון הטוויטר שלה את הערכת התודה למפיק המצליח והנדיב:
“תודה רבה לך מרשמלו על התרומה הנדיבה ביותר שלך – 500,000$ לעמותת KIND! התמיכה שלך בעבודה שלנו – השגת הגנה חיונית לילדים, תסייע לנו מאוד בהתחייבות לסיוע ולצרכים של לקוחותינו.”


מרשמלו הוא אחד הדיג’יים והמפיקים המצליחים ביותר בעולם בשנים האחרונות. הוא מדורג במקום ה-10 ברשימת הדיג’יי של המגזין הנחשב דיג’יי מאג, בין הלהיטים הגדולים שלו תוכלו למצוא את – Alone, Friends, Blocks, Silence feat. Khalid, Wolves Feat. Selena Gomez ועוד רבים וטובים. בנוסף יש למפיק יש 2 אלבומי אולפן מצליחים – Joytime (2016) ו- Joytime II (2018).

מרשמלו שומר על הזהות שלו נסתרת ככל האפשר, על אף שכולם כבר יודעים מה שמו האמיתי – כריסטופר קומסטוק, הוא עדין מסרב להתראיין ולהופיע בפומבי ללא תלבושת המרשמלו המסורתית שלו. אפילו כאשר נבחר לככב על שער המגזין מאג, סרב מרשמלו להתראיין לגליון.

מאז שמרשמלו פרץ בשנת 2015, שמועות רבות רצו ברחבי התעשייה לגבי הזהות שלו. בפסטיבל EDC לאס וגאס, 2016, דיג’יי טייסטו עלה לבמה כאשר לראשו המסיכה של מרשמלו, כשהוריד אותה נחשף כי זהו למעשה טייסטו אשר ניסה בעצם לעבוד על הקהל.

בתגובה למתיחה, דדמאוס פרסם ציוץ עוקצני כמו תמיד: ” אז מסתבר שהחדשות הגדולות מ-EDC הם שחתיכת חרא אחד הוריד את הקסדה שלו בשביל לגלות שהוא למעשה חתיכת חרא אחר.” כמו תמיד, דדמאוס לא מאכזב בשנינות שלו.
על אף ההערות של דדמאוס, מרשמלו הוא אחד המפיקים המרוויחים ביותר בתעשייה– על פי המגזין הכלכלי הנחשב פורבס, מרשמלו הרוויח סכום עתק של 23 מיליון דולר בשנה האחרונה, מה שמאפשר לו לעזור ולסייע לעמותות. זה בהחלט מחמם את הלב שהכוכבים הגדולים לא שוכחים להירתם למען אוכלוסיות חלשות יותר!


שתפו את החברים

עשוי לעניין אותך

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם