לנוחיותך שירות לקוחות : 07-777-84449 בימים א-ה בשעות 10:00 - 20:30 או צור קשר

המגזין

5 דברים שלא ידעתם על DJ Mark Sixma !

5 דברים שלא ידעתם על DJ Mark Sixma !

בר מנור

6 בדצמבר 2015

לכל התגובות

לקראת הגעתו של אחד מהאמנים המפתיעים והמלהיבים בסצנה, הלוא הוא Mark sixma המוכשר, הנה 5 עובדות שככל הנראה לא ידעתם על מפיק הטראנס-האוס ההולנדי!

הוא חלק ממשחק וידאו ב-WII! :

אומנם הוא לא דמות מרכזית, אך מארק (32) לוקח חלק בפס הקול של משחק הוידאו שהשיק ארמיין ואן ביורן, מפיק הולנדי עצום מימדים שהספיק להופיע בשנה האחרונה בישראל, להפיק מאות תוכניות רדיו אישיות, ולשבור כל פעם מחדש את טבלת 100 ה-DJS הטובים ביותר בעולם.
לאחר שיתוף הפעולה, הספיק ארמיין גם להציע להולנדי למקסס את הטראק "Minack", ולתת לו חלק בפלייליסט שלו ב-ASOT (תוכנית הרדיו).

לא תמיד הכירו אותו בתור מארק! :

רגע, מה!? ובכן הוא לא שינה שם, אך בעבר כינה עצמו בתור "M6" כשם המוכר שלו בסצנה האלקטרונית, ובהמשך הקריירה שינה זאת לשמו האמיתי. אנחנו בעד!

הוא חלק קבוע בהופעתו של ארמיין ואן ביורן! :

הרשו לנו להסביר: אחד מהקטעים המפורסמים ביותר של ארמיין ואן ביורן בהופעותיו בשנה האחרונה, הוא הטראק המעולה Panta Rhei"", טראק אשר נמצא כמעט תמיד בסטים של ארמיין בהופעותיו בעולם, וכמו כן גם בהופעתו של ארמיין בישראל היה זה אחד מרגעי השיא של הסט המצוין שניגן.

'Panta Rhei' is out now! Let the music flow through you!

Posted by Armin van Buuren on Monday, March 23, 2015

הוא בכיר ליבו של אחד מהתקליטנים הטובים בעולם ! :

כפי שיכולתם לנחש, הלוא הוא ארמיין ואן ביורן, אליל הטראנס המיתולוגי.
לא רק שמארק חתום בלייבל המכובד של ארמיין, Armada, הוא נבחר בשלוש השנים האחרונות לחלק מרכזי בתוכנית הרדיו שלו, ASOT, ובנוסף, גם לחלק מרשימת הטראקים של האוספים (לקט של טראקים הטובים ביותר) שנוגנו בתוכנית.

הוא בן 32! :
ההולנדי בעל המראה הצעיר, והחשיבה המודרנית והחדשנית בכלל בן 32!
למרות גילו המבוגר מעט עבור סצנת המועדונים (וכן, תמיד יהיו את אלו המתחכמים שיגידו שזה די צעיר בתחום), הוא עדיין מצליח לתת בראש בכל פעם מחדש, ולהטריף את הקהל שלו עם הטראנסים והמקצבים המיוחדים רק לו.

 

מארק סיקסמה יופיע בישראל ביום חמישי ה-10.12 – לפרטים נוספים וכרטיסים

כתבתו של בר מנור.