בריטניה: קטסטרופה ברייבים לא חוקיים שמשתלטים על המדינה

Nelly Pavlovna | 18.06.2020 2458

שתפו את החברים

שני רייבים לא חוקיים בבריטניה הסתיימו במוות, פצועים וחשד לאונס
סגירת המועדונים והפסטיבל מתחילה להקשות על רייברים רבים והמסיבות הלא חוקיות צצות מכל עבר. בסוף השבוע האחרון, התקיימו בבריטניה שני רייבים לא חוקיים המשכו אליהם כ-6000 איש. למרבה הצער, האירועים האלה הסתיימו בצורה רעה למדי.

שני הרייבים התקיימו בסמוך לעיר הצפונית מנצ’סטר. הראשון נערך בתאריך ה-13 ליוני, עם כ-2000 מבקרים והסתיים במוות של צעיר בן 20, כנראה כתוצאה משימוש בסמים.
האירוע השני התקיים עם כ-4000 מבקרים והסתיים בחשד לאונס של נערה בת 18 וגם בשלוש דקירות, אחת מהן עם פצוע קשה.
בנוסף, המשטרה דיווחה שנזרק לעברם זבל וכי הושחתה ניידת.
ואם לא חוקי זה לא מספיק, אז מתברר גם שהאזור הושאר בצורה מזוויעה כמות הזבל שהושלכה היתה עצומה. המתנדבים שהגיעו בבוקר יום ראשון לנקות את הכל סיפרו כי הרייברים לכלכו והשאירו את המקום בצורה מזוויעה עם שאריות אלכוהול, סמים ואפילו פסולת אנושית במקום.

לא ברור מי ארגן את האירוע הזה אך דווח כי המיקום השתנה ברגע האחרון ולכן למשטרה היה קשה למצוא אותם, בנוסף, הם לא ממש עצרו את הרייב אלא רק עקבו אחר המתרחש.

כתוצאה מכך, נשמעו בבריטניה קולות הרבים הקוראים לפתוח מחדש את המועדונים מאחר והקיץ קרב והצעירים ימשיכו לחגוג באופן לא חוקי ולקיים אירועים שכאלה, אז כבר עדיף שזה יעשה במועדונים מאובטחים ומבוקרים. אך עם זאת, לאחר המקרה בדרום קוריאה, בו מבקר מועדון הדביק עשרות אחרים בקורונה, נראה כי העניין לא יישקל לחיוב.

קרדיט תמונה: GROUNDLAND

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.

קראו עוד על:

שתפו את החברים

עשוי לעניין אותך

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם