מסאו פלקס

מיהו המפיק שפצע אישה בזמן הופעה?

Nelly Weissfeld | 2.01.2022 2507

שתפו את החברים

המפיק והדיג'יי המפורסם מסאו פלקס, או בשמו האמיתי – אריק אסטורנל (43) פצע אישה בזמן הופעה ב – Warung Beach Club בברזיל. היוצר הקובני – אמריקאי זרק כוס שתייה אל הקהל בזמן שניגן וזו פגעה לאישה בפנים וגרמה לדימום באפה.

ההקלטה של המקרה התפרסמה ובה נראה מסאו מנגן על הבמה ואז שותה משקה ממישהו שנמצא לידו, אחר כך הוא זורק אותה אל הקהל ומחבק את האדם שממנו הוא לקח אותה.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Business Teshno (@businessteshno)

מועדון ה- Warung פרסם התנצלות מוקלטת של האמן המוכשר תחת הכותרת – "הודעה מחברנו מסאו פלקס והתנצלות!"

בוידאו מסאו מדבר בספרדית עם כתוביות בפורטוגזית ומתנצל עמוקות על האירוע המצער. הוא טוען שהאישה שנפגעה תקבל כרטיס VIP לכל החיים וכמו כן, כל הוצאה רפואית תכוסה. על פי המפיק, האישה סלחה לו.

"שלום לכל מי שבברזיל ומי שהשתתף ב-Warung באותו הלילה וראה אותי מנגן." מספר מסאו בסרטון. "אני רוצה להתנצל בפניכם. אתמול נמסר לי שהכוס שזרקתי באופן טיפשי אל הקהל, פגעה באישה צעירה ושהאף שלה החל לדמם. אין תירוצים, באמת, זו הייתה טעות. החבר'ה מ- Warung אמרו לי שהם הולכים לטפל בך וכמובן שכל הוצאה רפואית תכוסה על ידי ובנוסף הצעתי כרטיס VIP לכל החיים. היית שם בשביל לתמוך בי ובסוף אני פגעתי בך. אני מרגיש נורא לגבי זה. אין יותר מה לומר. אני מקווה שאני אוכל לחזור ל- Warung ושהם יקבלו אותי בחזרה במדינה היפה שלהם ושיקבלו אותי לחזור לנגן שם. ברור שזה לא הולך לקרות שוב. זה משהו שאני עושה לפעמים, כמו לזרוק את האוזניות שלי, הפעם זרקתי כוס כמעט ריקה, בכל מקרה לא הייתי צריך לעשות את זה. אני מאוד מצטער."

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.

קראו עוד על:

שתפו את החברים

עשוי לעניין אותך

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם