לוסט לנדס

9 פצועים בהתהפכות שאטל בפסטיבל בארה"ב

Nelly Weissfeld | 30.09.2021 2361

שתפו את החברים

בזמן שישבתם בסוכה, אחד מפסטיבלי הבאס הגדולים ביותר בעולם התקיים במדינת אוהיו, בארצות הברית בסוף השבוע האחרון. לוסט לנדס המפורסם התפרש על פני שלושה ימים ואירח כמה ממפיקי ודיג'יי הבאס הגדולים והמוכשרים ביותר בתעשייה.

עם זאת ולמרבה הצער, לא הכל הלך חלק כמתוכנן.

שאטל שנסע מאזור הקמפינג התהפך ופצע 9 בני אדם, התאונה התרחשה בשעה 18:30 ביום שישי – היום הראשון של הפסטיבל בן שלושת ימים. מבקר אחד אף פונה במסוק לבית החולים, עוד שניים פונו לבית חולים באזור ושישה טופלו במקום. למרבה המזל, האירוע לא נגמר באופן עצוב יותר והפסטיבל המשיך. כרגע לא ידוע על מצבם של הפצועים ומה גרם לרכב להתהפך.

Lost Lands Camp Area
התאונה לא היתה הבלת"ם היחיד של הפסטיבל – בתחילת השבוע שעבר דווח על גשמים שגרמו להפקה לסגור את כניסת הרכבים לקמפינג של האירוע למבקרים שקנו כרטיסים לסוף שבוע ארוך. מבקרי האירוע יכלו להיכנס החל מיום רביעי, ה-22 לספטמבר אך בכלל מזג האוויר הפתאומי ולמען בטיחותם של הקהל, ההפקה ביקשה לא להגיע ביום רביעי עם רכבים, כי הדרך הזאת תהיה רטובה וסגורה, אלא רק עם שאטל ורכבים שיקפיצו ויעזבו את המקום.
כידוע, הפסטיבלים הגדולים חזרו לארצות הברית השנה וזאת לאחר יותר משנה של ביטולי קורונה. לוסט לנדס המפורסם כלל שמות פופולאריים בתעשייה, דוגמת – Slander, NGHTMRE, virtual riot, subtronics ועוד רבים וטובים.

מאחלים לכולם החלמה מהירה!

תמונה ראשית: פייסבוק

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.

קראו עוד על:

שתפו את החברים

עשוי לעניין אותך

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם