האם LEGO יחנכו את הילדים שלכם להיות דיג’יים ?

בר מנור | 6.05.2020 3006

שתפו את החברים

בר מנור

שיתוף פעולה מרגש ומעורר השראה נחתם בין אחת מחברות התקליטים המפורסמות בעולם ובין יצרנית הלבנים הצבעוניות האגדית. אז למה כולם מדברים על זה ואיך זה הולך להשפיע על העתיד?

עולם התרבות ככלל וסצינת המוזיקה האלקטרונית בפרט היו לשניים משקי החבטות שעמדו בקו הראשון כאשר מגפת הקורונה ארורה הגיחה לעולם. כעת, לאחר שאין-ספור אמנים צעירים ומוכשרים מצויים בסצינה שנראת כאילו הושאלה מסרט בדיוני, והקריירה שעליה חלמו מצויה על הכף- שתיים מהחברות הגדולות בעולם עומדות לצאת עם שיתוף פעולה מהפכני ומתוק אשר יהפוך את העתיד המוזיקאלי של כולנו לוורוד יותר.

על פי דיווחים, “לגו” הדנית עתידה לחבור עם יוניברסל מיוזיק גרופ העולמית על מנת ליצור אסטרטגיה חכמה ויעילה אשר בסופה תוליד קו מוצרים חדש מבית הראשונה. קו המוצרים הייחודי יתמקד בפיתוח הבנה מוזיקאלית ויצירתיות בקרב ילדים צעירים, ושיתוף הפעולה (על פי שמועות) עתיד להפרש על פני חמש שנים שלמות. מטרתו תהיה לפתח את המוזיקאים של העתיד כבר מגיל צעיר במיוחד ולחזק אלמנטים הנדרשים אצל כוכבי-על בתעשיית המוזיקה העולמית.

“מיזוג המוזיקה ומערכות המשחק של לגו יספק לילדים דרך חדשה לגמרי לבטא את עצמם ביצירתיות על ידי הבאת המוזיקה לחיים שלהם, לעולמם הייחודי, בדרך שלהם”.

טען בכיר מחברת לגו. נכון לרגע זה, קו המוצרים טרם פורסם ואף לא מאפייניו, אך ידוע כי הוא הולך להתקדם משמעותית לעבר השווקים בשנת 2021. אם מותר לנו לפנטז, ככל הנראה, זו הולכת להיות אחת מהתשובות האנושיות אשר ניתנות לשאלת היקף הנזק אשר נגרם לתעשייה בשנת 2020.

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.

קראו עוד על:

שתפו את החברים

עשוי לעניין אותך

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם