החלום מתגשם: ליידבק לוק פתח בית ספר אינטרנטי לדיג’יים!

בר מנור | 30.09.2020 2493

שתפו את החברים

אחד מהדמויות החשובות, הצבעוניות והכישרוניות של הסצינה, ליידבק לוק, הכריז על פתיחתו של
Digital Dj tips- בית ספר עולמי לדיג’יים המעוניינים לקחת את הכישרון שלהם אל הקצה. באתר מפוצץ בטיפים, עצות וסרטונים, ליידבק לוק מלמד את הדיג’יים צעד אחד צעד איך להגיע לבוטלג המושלם או למאשאפ שיהפוך ללהיט.

תקופת הקורונה מביאה אמנים רבים לשפל, אך למזלו של ליידבק לוק, הוא נמנה עם מספר אמנים אשר הופכים את הזמן הפנוי למנוצל במיוחד עבור הגשמת חלומות. אף על פי שלא נצפוה תאריך לחזרתם של הפסטיבלים, ליידבק לוק החליט לקחת את החלום שלו ליצירת בית ספר אינטרנטי עבור דיג’יים מכל העולם ולהוציא אותו לפועל.

האמן שמככב על הבמות ובאולפנים למעלה מ-27 שנה, עבר את המורדות והעליות שעברה הסצינה במהלך העשורים האחרונים- ואף הפך לאחת מהדמויות המפורסמות ביותר בה. כמו טייסטו, גם הוא נחשב בעייני יוצרים מפורסמים רבים כמנטור, ולאחר כ”כ הרבה שנים של ניסיון ונתינה ליוצרים הצעירים, הגיע זמנו להפיץ את הכישרון גם לניצנים שעתידים לפרוח. כך מצא עצמו ההולנדי פותח את האתר המרשים- “Digital Dj Tips- The Global Dj School”

באתר החדש שהקים, תוכלו למצוא אין ספור סרטוני טיפים, ביקורות על כמה מהכלים המפורסמים בסצינה, הצצות למאחורי- הקלעים של הפרויקט ואפילו מבחן שיוכל להעריך את הכישרונות שלכם ולתת לכם המלצות בהתאם! רוצים לנסות? הקישו על הקישור המצורף! https://www.digitaldjtips.com/

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.

קראו עוד על:

שתפו את החברים

עשוי לעניין אותך

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם