מחווה חדשה של קייגו וסנדרו קוואזה לאביצ'י

Nelly Weissfeld | 25.01.2020 3637

שתפו את החברים

סנדרו קוואזה, אותו בחור איטלקי – שבדי מוכשר ביותר ששיתף פעולה עם אביצ'י בלהיט הנצחי שלו – Without You הודיע כי הוא וקייגו משחררים יחד טראק של אביצ'י שמעולם לא יצא!

הטראק Forever Yours היה שיתוף פעולה בין סנדרו לאביצ'י שהם לא הספיקו לסיים יחדיו בעקבות מותו הטראגי של המפיק באפריל 2018 וכעת, קייגו המהמם נכנס לנעליים של טים ברגלינג וסיים את הטראק. 

בהופעת המחווה לאביצ'י שהתקיימה בסוף השנה שעברה סנדרו שר את השיר הזה והוא פנה אל הקהל ואמר "אז השיר הזה, שיר שעבדתי עליו עם טים אבל מעולם לא סיימנו. אז להלילה, ממש ללילה הזה, אני וקייגו חיברנו אותו יחד בשבילכם חברים. זה נקרא Forever Yours."

וכעת ביום שישי הקרוב, 24 לינואר, השיר הזה סוף סוף יוצא. סנדרו פרסם את ההודעה הבאה ברשתות החברתיות שלו: "הגרסא הזו ל – Forever Yours היא מחווה לטים שאני וקייגו ערכנו יחד בשביל לכבד את מה שהוא היה בשביל שנינו. המוזיקה שעשינו יחד שינתה את החיים שלי ואת הפרספקטיבה שלי על מוזיקה. הוא היה האליל וההשראה הגדולים ביותר של קייגו וזה מה שהפך את המחווה הזו לאפשרית. אנחנו משחררים את השיר הזה ביחד עם המשפחה של טים וכל ההכנסות מהטראק הזה ילכו לארגון ללא מטרות רווח של טים ברגלינג שתומך בארגונים של בריאות הנפש, מניעת התאבדות וחינוך, שימור חיות בר ועוד נושאים שטים היה מעוניין בהם ואליהם היתה לו תשוקה." 

 

קייגו מצידו מספר כי זו הייתה ההזדמנות היחידה שלו לשתף פעולה עם אביצ'י, דבר שלצערנו מעולם לא קרה עד מותו.

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.

קראו עוד על: ,

שתפו את החברים

עשוי לעניין אותך

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם