חוזרים הביתה: קשמיר יופיע באומן 17, תל אביב!

בר מנור | 14.08.2017 506

שתפו את החברים

[:IW]Breaking News: הופעתו המתוכננת של ה-DJ המדורג במקום ה-12 בעולם במועדון ה- “W” שבגדרה, תתקיים במועדון האומן 17 שבתל אביב, לצד שמות ישראליים נוספים בסצנה.

כמעט שנה חלפה מאז הופעתו המיתולוגית של אחד מהאייקונים הגדולים ביותר של המוזיקה האלקטרונית כיום, הלוא הוא היוצר וה-DJ המפורסם, KSHMR. הביקוש הגדול, הציפייה הענקית של קהל הרייברים ההולך והגודל בשנים האחרונות לצד המהירות שבה הז’אנר מתפשט בעולם, גרמו למדינתנו להיחשב כאחת מהמדינות שמחבקות ומחזקות את המוזיקה האלקטרונית ואומניה. בזכותכם, הרייברים של ישראל והקהל הרחב, הצלחנו לעשות זאת שוב- KSHMR, Live show בלב תל אביב.

לאור הביקוש הרחב והדרישות מקהל המעריצים, ההופעה- שתחילה נסגרה במועדון ה-“W” שבגדרה, הועברה לנוחיותכם לאזור המרכז. ההופעה תתרחש ביום חמישי הקרוב, בתאריך
ה- 2017\08\17, במועדון האומן 17, רחוב אברבנל 88.
המועדון, שאירח בעבר שמות גדולים כמו הצמד ההולנדי “W&W”, נחשב במשך שנים כאחד ממרכזי הבילוי הגדולים של תל אביב וישראל בשנים האחרונות, ולכן, אנו יותר מגאים להכריז עליו בתור המיקום החדש של ההופעה!

קשמיר: חמישי הקרוב אצלנו!
פתיחת השערים תתבצע בשעה 23:00, חנייה תמצא בחניונים הקרובים למועדון ומסביבו.
את האמן הדגול יחמם ליין אפ המורכב מייצוג כחול לבן: הנציג הקבוע של המועדון Yuval Zach, yaniv amario המוכשר, בחגיגה יקחו חלק גם הצמד Teamworx- הלוא הם בן אזולאי וסער לגזיאל, אחד מהמותגים העולים של סצנת המוזיקה האלקטרונית הישראלית. אם כל אלו לא מספיקים לכם, אז בכדי להפוך את האירוע למושלם, הוספנו את הצמדים Hoox ו- RISING DUST, שיפרקו את המקום בצלילים שרק הם יודעים להפיק.

לא הספקתם לרכוש כרטיס? ובכן, הגעתם בדיוק בזמן!
המחיר לכרטיס כניסה לאירוע עומד על 229 ₪, עליית מחירים תתבצע ב- 13 באוגוסט, בשעה 22:00. מהרו לשריין את מקומכם לאירוע שכולו מוזיקה אלקטרונית בלב תל אביב![:]


שתפו את החברים

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם