לב ענק: טימברלייק במחווה ענקית לילדים חולים בעקבות סירטון וויראלי

Nelly Pavlovna | 28.01.2019 3390

שתפו את החברים

הזמר האמריקאי המצליח ג’סטין טימברלייק (37) החליט לבקר ולשמח קבוצה של ילדים חולים בבית חולים בסן אנטוניו שבטקסס, ארצות הברית ממש לפני ההופעה שלו בעיר.
הכל התחיל כשסרטון של הילדים הופץ ברשת והפך לויראלי. בסרטון נראים הילדים החולים מרימים שלט שכתוב עליו “JT SEE ME ” (ג’יי טי תראה אותי) עם הלהיט Can’t Stop the Felling של ג’סטין ברקע.

הסרטון הפך לויראלי וג’סטין טימברלייק החליט לבקר את הילדים בבית החולים ולשמח אותם ממש לפני ההופעה שלו בעיר.
אמא של אחד הילדים בבית החולים סיפרה כי טימברלייק לקח את הזמן שלו עם כל ילד וילדה בחדר שלהם. “הוא היה ממש צנוע, אפשר היה לראות שהוא לא שם בגלל יחסי ציבור או משהו כזה. הוא באמת רצה להיות קרן אור בחייהם של הילדים האלה ליום אחד. לא היה לנו מושג שהוא מגיע עד שניה לפני שהוא נכנס!”

אחת הבנות בבית החולים אף כתבה שלט “ג’סטין ראה אותי” (בהתאם לנושא הסרטון) והצטלמה עם הזמר.

הילדים, ההורים וצוות בית החולים התרגש מאוד מבואו של זמר העל לבית החולים. מתמונות רבות ומפוסטים שהועלו אפשר לראות כי ג’סטין לא ניסה לפזר חיוכים מזויפים אלא באמת ניסה להבין את הקושי העצום שהילדים האלה נמצאים בו ומה שהם מתמודדים איתו ביומיום.

ג’סטין טימברלייק נמצא כרגע בסיבוב הופעות אינטנסיבי בשם The Man of the Woods (איש היערות). בחודשים האחרונים של שנת 2018, נאלץ הזמר לקחת פסק זמן מההופעות ולשנות תאריכים מפאת חבלות במיתרי הקול.
שינוי התאריכים גרם לכך שטימברלייק לא יוכל להופיע בפסטיבל קאוצ’לה הפופולרי בחודש אפריל, 2019.

אבל, אל תרגישו רע בשביל הבחור מכיוון שסיבוב ההופעות הנוכחי שלו גרף כ-155.5 מיליון דולר, עם מכירות של יותר מ-1.2 מיליון כרטיסים!
ג’סטין טימברלייק ידוע בהופעות המושקעות והמקצועיות שלו ושמו הולך לפניו. אותו לא תמצאו עולה על הבמה מחוק או מגיע בשעה איחור כי השתזף לו בים המלח (כן ריהאנה עדין זוכרים לך את זה).

וכיום, עם מדיה זמינה בכל מקום, מעריצים ממש לא צריכים להתאמץ הרבה וללכת רחוק בשביל לשמוע את הזמר האהוב עליהם ולכן על אף כל הפופולאריות של האמן, אם הוא ידוע בהופעות עלובות, הקהל לא בהכרח יקנה כרטיס.

כל הכבוד לג’סטין! ☺

קראו עוד על:

שתפו את החברים

עשוי לעניין אותך

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם