מי אתה ג’ון דיגוויד (John Digweed) ?

בר מנור | 3.02.2019 2561

שתפו את החברים

לקראת אירוע הענק שיתרחש בחוות יען הדרומית בחודש מרץ הקרוב, יצאנו לבדוק מעט יותר על אחד מהשמות הגדולים שהולכים לנחות בנתב”ג ולהשלים את הליין אפ המיוחד שהורכב עבור הסופ”ש. אם עדיין לא שמעתם על השם והאגדה ג’ון דיגוויד, התכוננו להיות מופתעים.

חזרתו של ארמין ואן ביורן לישראל ולחוות היען במיוחד מעלה רגשות רבים אצל אלו מאיתנו אשר זוכרים את האירוע המיתולוגי שנכנס לספרי ההיסטוריה של תעשיית המוזיקה האלקטרונית וקשרה עם ישראל. הסט שהתנגן בשנת 2011 על ידי יוצר הטראנס הגדול בעולם, נמשך עד הזריחה וסיפק כמה מהרגעים היפים ביותר שידעה אילת בעשור האחרון. לאחר ציפייה ארוכה, חלוץ הטראנס ומותג העל חוזר לישראל יחד עם ליין אפ עצום שמורכב מכמה ממיטב הכישרונות בישראל ומהעולם כולו- אחד מהם, הוא לא אחר מג’ון דיגוויד.

ג’ון דיגוויד הוא יוצר מוזיקה אלקטרונית בחסד. המפיק הבריטי הוותיק (בן 52) שחי את חיי התהילה מזה עשרות שנים, ינחת בישראל עבור מסיבה אדירה וראשונה מסוגה באילת. הדיג’יי אשר מתמחה בעיקר בצלילי טכנו (אך גם מספק עבודה מצוינת בתחום הפרוגרסיב) ידוע יותר בתור הדיג’יי הטוב בעולם לשנת 2001. הוא נבחר במירב הקולות דרך המגזין המפורסם “DJ MAG” אשר נחשב עד היום לפורץ דרך ומכתיב החוקים של הסצינה.

דיגוויד בשיאו, טומרולנד 2015.
כשהוא לא מככב על הבמות הבינלאומיות הגדולות בעולם, כמו זו של אולטרה מיאמי או הבמה המרכזית של טומרולנד, ג’ון מרבה לעסוק בניהול הלייבל המוצלח שהקים יחד עם מויר, “Bedrock Records”. בלייבל המופלא תוכלו למצוא את מיטב הכישרונות הצעירים בתחומי הטכנו, ההאוס ואפילו הטראנס. מקור שם המותג המיוחד מגיע ממועדון לונדוני מפורסם. שם זה שומש גם בתור כינוי לפרויקט מוזיקאלי שהשניים עסקו בו.

איך זה מרגיש לקחת חלק מהופעתו של הדיג’יי הטוב בעולם?

לדיגוויד קיים פרויקט צד מיוחד אשר הוקם בשיתוף דיג’יי מוצלח נוסף מהתחום, סאשה. הפרויקט המשותף מכונה “Sasha & John Digweed” והוא עדיין חי ובועט מאז 1993. בשנים הראשונות לתחייתו של המותג, הצוות המיוחד מאנגליה היה בשיאו. המספרים מראים כי הם נהגו לקיים סבבי הופעות שנפרסו על חודש אחד בו הם הופיעו ב-21 ערים שונות (!).

הסט המלא של השניים מפסטיבל אולטרה 2017.

ג’ון דיגוויד הוא ללא ספק אחד מהשמות הגדולים שתראה אילת בשנים הקרובות. מעבר להיותו אחד מחלוצי התחום ומפיק מוכשר במיוחד, הוא ידוע בתור אחד שמעניק חווית הופעה מיוחדת במינה. זו תהיה ההופעה הראשונה שלו באילת, אך לא בישראל: המפיק הופיע בעברו מספר פעמים בחיפה ובתל אביב. ב-2015 הופיע הבריטי כהופעה מרכזית ברייב התל-אביבי השנתי שעורכת העירייה בכל חג פורים.

קראו עוד על: ,

שתפו את החברים

עשוי לעניין אותך

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם