רייב

איטליה: כאוס ומוות ברייב לא חוקי

Nelly Weissfeld | 4.09.2021 2466

שתפו את החברים

כאוס מוחלט ברייב לא חוקי שהתקיים סמוך לרומא באיטליה.

האירוע, שמשך אליו אלפי רייברים מכל קצוות אירופה, נסגר על ידי הרשויות ביומו השישי.
המסיבה תוארה על ידי הרשויות “כמחוץ לשליטה” וסמוך לאגם מזטו עמדו שורות של קראוונים, קמפרוואנים, מכוניות ואוהלים.

על פי הדיווחים, מארגני האירוע ציפו שהוא יימשך עד ה-23 באוגוסט אך הוא הופסק לפני כן. על פי אחד המבקרים, הפסטיבל היה ממש כמו עיר קטנה. “היו ברים ושירותים מכל הסוגים,” הוא אמר. פיצריות, מוכרי תכשיטים, אדם אחד אפילו הכין פיצת מריחואנה, ראיתי גם קוראי קלפים.”

על אף הפעילויות שהיו בפסטיבל, באירוע נרשם מקרה מוות של צעיר בן 24 יליד לונדון אשר התגורר באיטליה. הוא צלל לאגם המזנו ביום ראשון בערב ולא חזר, המשטרה ומכבי האש מצאו את הגופה שלו במים.

בנוסף, התקבלו דיווחים על מקרי אונס ואשפוזים הקשורים לצריכת אלכוהול. אחד מהאשפוזים היה בעקבות קורונה, דבר שגורם לרשויות לחשוש מהתפרצות המונית. הרשויות המקומיות גם דיווחו על תינוק שנולד במקום. ואם כל הדיווחים ההזויים האלה לא מספיקים, רייברים שיצאו מהמסיבה סיפרו על מחזות אימים של כלבים שמתו מרעב ומצמא כי בעליהם עזבו אותם במסיבה (הכי מזעזע ששמענו).

המתחם שבו זה התקיים שייך לראש עיר של גרוטה די קסטרו הסמוכה והוא דיווח כי הוא מצא כבשים מתות, זבל זרוק ומחטים שנשארו על האדמה.
פעילי איכות סביבה מקומיים דיווחו כי האירוע היה למפגע סביבתי. “אירוע לא חוקי שפועל במשך כמה ימים גורם לנזק גדול לסביבה ולחקלאות.” סיפר פעיל איכות הסביבה. “היו שש במות שעבדו, מטבחים ניידים ואלפי קמפרוואנים וקראוונים. בנוסף, המוזיקה החזקה והנוכחות ההמונית של האנשים והמכוניות גורמת לנזק ובעיות רציניות לחי ולאגם.”

קצת לא ברור איך לקח למשטרה כל כך הרבה זמן לעצור את האירוע ההמוני אבל לפני שהם הצליחו הם חסמו את הכניסה לאירוע ובדקו את מי שיצא אם יש לו סמים (כן בדיוק, אחרי הפסטיבל).

וכעת מתחיל לו מבצע הניקיון הארוך.

תמונה: Simon Boxus (אילוסטרציה)

 

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.


שתפו את החברים

עשוי לעניין אותך

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם