מייסד טומורולנד, יגיע להרצות בכנס מפיקי אירועים בישראל!

בר מנור | 4.11.2019 5618

שתפו את החברים

המוח המבריק שמאחורי מותג-העל, מנכ”ל ID&T ומייסד פסטיבל טומורולנד האגדי ושלל אירועי קאלט בסצינה האלקטרונית, נוחת בישראל עבור ערב אחד בו יחשוף את כל סודות המקצוע.

לפני 15 שנה, אירפן ואן אייוויק המציא את הלוגו הסגלגל שהוביל למהפכת ענק בכל הקשור לפסטיבלי מוזיקה בינלאומיים. כעת, כשהוא בעל ניסיון של 20 שנה מלאות בעשייה, הובלה וייזום ההפקות הנחשקות בעולם, עתיד אירפן לבצע את הנחיתה הראשונה שלו בישראל, זאת עבור הרצאה מרתקת ומעשירה על סודות הרעיון, ההזדמנויות וההפקה.

כרטיסים ופרטים נוספים על ההרצאה אפשר למצוא כאן

במהלך חייו האיש והאגדה לא רק נחשב ליוצר פסטיבל המוזיקה האלקטרונית המפורסם בעולם, אלא גם על “Sensation White” שהיה לפסטיבל קונספט חוצה יבשות שהגיע מאמסטרדם הגועשת ועד לבלגיה, צ’כיה, ארצות הברית, מקסיקו, ברזיל, תאילנד, הודו ועוד.
מעבר לכך, הוא גם נחשב יוזם אפליקציית Woov, בה משתמשים מעל ל-650 פסטיבלי מוזיקה שונים בעולם וגם מרצה וותיק, כריזמטי וידוע בתעשייה. מעבר לכך, אמון הגאון על מיסטרילנד, פסטיבל מוזיקה אלקטרונית אדיר מימדים אשר מתקיים משנת 1993 ונחשב לוותיק בתעשייה.


אירפן ודאנקן שותפו באחד מהאירועים הראשונים שלהם כID&T מחוץ לאיצטדיון בהולנד (1992)
אירפן ודאנקן שותפו באחד מהאירועים הראשונים שלהם כID&T מחוץ לאיצטדיון בהולנד (1992)


תחילת דרכו של אייוויק הענק, התרחשה כאשר היה בן 21. בגיל צעיר זה הוא הרים את ההפקה הרשמית הראשונה שלו, לצד לא יותר מאשר שני שותפים. כבר אז, בהפקת הבכורה שלו, התגלה כישרונו הענק בשיא כוחו כאשר השתתפו בה לא פחות מאשר 10,000 משתתפים- ומאותה עת, השאר היסטוריה.

(2004) פוסטר של פסטיבל Mysteryland
(2004) פוסטר של פסטיבל Mysteryland

מתכנון היסודות לתוכנית שהובילה את פסטיבל טומורולנד, מיסטרילנד וסנסיישן וואייט – כל הדרך עד לפסגה, דרך שיטות למיקסום הצלחת אירועים אטרקטיבים לקהל יעד לא קונבנציונלי ועד לכמה מהטיפים היעילים ביותר שהפכו אותו ליוזם מצליח בכל רחבי אירופה, תוכלו לשמוע בהרצאתו שתתרחש ב-26.11.2019 בסינמה סיטי, גלילות.

כרטיסים ופרטים נוספים על ההרצאה אפשר למצוא כאן

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.

קראו עוד על: ,

שתפו את החברים

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם