אקסוול ואינגרוסו – הכירו את המאפיה השבדית החדשה מקרוב !

צוות האתר | 14.03.2015 867

שתפו את החברים

צמד המגה סטארים השבדים אקסוול וסבסטיאן אינגרוסו קפצו לבקר באולפן של פיט טונג בלונדון ולדבר קצת על השינויים מאז המאפיה השבדית, על אלבום חדש ועל ביקור בארץ(טוב אולי על זה פחות, אבל אנחנו בטוחים שהם חושבים על זה!!! )

כזכור, הרכב ה-Swedish House Mafiah מנה את אקסוול, סבסטיאן אינגרוסו וסטיב אנג’לו, ביוני 2012 הודיעו ההרכב כי הם החליטו לסיים את דרכם יחד ובמאי 2013, בפסטיבל אולטרה במיאמי התקיימה ההופעה האחרונה שלהם. השלושה חזרו לקריירות העצמאיות שלהם אך תוך זמן קצר החליטו אקסוול וסבסטיאן אינגרוסו לחזור לעבוד יחד תחת השם  . Axwell Λ Ingrosso השניים הספיקו לחזור לכותרות עם סיבוב הופעות עולמי ושני סינגלים חדשים- Can’t hold us down  ו-Something new.

מה עומד מאחורי הסימן המוזר בשם שלכם?

זה קרה ממש במקרה, חשבנו שסימן ה-& הוא כבר יותר מדי נפוץ, ואז ראינו שהסמל הזה נראה כאילו מחזיקים ידיים יחד ומבחינתנו זה סימן חדש ל”ביחד” ואז התברר שהשיר שעשינו יחד בפעם הראשונה ב-2004 נקרא Together! אז החלטנו לבחור בסימן הזה.


הסימן החדש של אינגרוסו ואקסוול
הסימן החדש של אינגרוסו ואקסוול

כמה זמן לקח לכם להבין שאתם הולכים להיות צמד ולא שלשה כפי שהייתם במאפיה השבדית?

בסוף סיבוב ההופעות האחרון שלנו כבר גיששנו באזור וחשבנו על לעשות משהו ביחד, יש לנו גם אולפנים קרובים אחד לשני בשבדיה, אז זה הסתדר טוב. היה לנו כבר אז את הרעיון אבל הביצוע היה הרבה יותר קשה.

 

אתם עכשיו שניים במקום שלושה, האם אתם מייצרים מוזיקה באופן שונה?

קשה להגיד, זה עדין אקסוול ואינגרוסו, זה אמנם מעט שונה אבל זה עדין אנחנו.

 

למאפיה השבדית לא היה מעולם אלבום רשמי, אז למה עכשיו פתאום כשאתם צמד, החלטתם להוציא אלבום?

אקסוול: שאלה טובה, לפני המאפיה השבדית היה אמור להיות אלבום של אקסוול, אבל לא היה לי כל כך הרבה זמן אבל פשוט יצרנו שיר אחרי שיר, אבל עכשיו כשכבר אין את הסווידיש מאפיה, אז פתאום חשבתי הנה יש זמן לסיים אלבום ולא רק סינגלים.

 

איפה התחלתם?

בלוס אנג’לס, אבל המשכנו הכל בשבדיה כי היינו צריכים את המרחב היצירתי שלנו, את החושך ואת הגשם (צוחק).

 

האם זה גמור?

לא. זה לא גמור, אנחנו עובדים על זה ומקבלים השראה , מטיילים בעולם, מנסים דברים חדשים. עבדנו אפילו בקולומביה, היסוד שם אבל אנחנו צריכים לעבוד עוד על ההפקה.

 

אתה חושב שזה יהיה הפתעה כמו ביונסה שמוציאה אלבום מהיום למחר?

לא, הלוואי.

 

ספרו לנו על הקליפים שאתם עושים, זה נראה ממש כמו סרטים.

כן אנחנו רוצים להיות יותר מעורבים, כי בעבר לא היינו כל כך מעורבים. אז פנינו לכריסטיאן לרסן שעשה בשבילנו סרטונים בעבר לסווידיש, וממש צילמנו קליפ כמו סרט. את הצילומים עשינו ברומניה והיה מאוד מעניין, האנשים שם ממש נחמדים.

 

איך היה הקיץ שלכם?

היינו האמת המון באיביזה- במועדון Departures והיה ממש חיבור טוב לקהל. אנשים הגיבו טוב למוזיקה. היו לנו גם סיבובי הופעות מאוד מוצלחים. היו הופעות טובות במיוחד בשבדיה ובהודו, גם באיביזה היה מדהים. וכמובן קרימפילדס שחגגו עשור! זו בהחלט היתה חוויה מיוחדת.

 

 

#OnMyWay
#OnMyWay

מה התוכניות שלכם לחג המולד ולשנה החדשה?

אינגרוסו- אני אהיה בבית, והאמת שאני מאוד לחוץ עכשיו מכל הארוחות והמתנות. אחרי זה אני עושה מיני סיבוב הופעות בצפון אמריקה וחוזר לשבדיה לחופשה עם המשפחה והילדים. לי ולאקסוול האמת יש שתי מסעדות בשבדיה, אז גם שם יש לחץ של החגים.

 

מה הייתם רוצים לחג המולד?

איגרוסו- אני רוצה מטהר מים נייד, כדי שאוכל לטהר מים מכל המסעות המסעות שלנו.

 

"את הצילומים עשינו ברומניה והיה מאוד מעניין, האנשים שם ממש נחמדים."
“את הצילומים עשינו ברומניה והיה מאוד מעניין, האנשים שם ממש נחמדים.”

ספרו לנו על שיתופי פעולה באלבום החדש

האמת כשהתחלנו, רצינו לעשות ללא שיתופי פעולה אלא רק אנחנו. שמרנו על רמת שיתופי פעולה נמוכה מאוד ורק דברים שהיינו מוכרחים כמו למשל ראפר באחד הטראקים שלנו.

 

מה עם הלייבל שלך איגרוסו?

האמת שהפרויקט הזה קצת נח בזמן האחרון. אבל כשאני מקבל משהו טוב ואני מתלהב זה אני מחתים, אין יותר מדי התלבטויות בענין. פשוט בזמן האחרון לא היה משהו שהלהיב אותי ממש, חוץ מראפרית שבדית שהחתמתי לא מזמן. הלייבל שם וקיים, זה הבייבי הקטן שלי אבל יש פרויקטים אחרים על הפרק.

 

ומה עם אלסו שהחתמת?

הוא כבר לא בלייבל שלי אלא מוציא את המוזיקה שלו בדף ג’אם אבל אנחנו עדין עובדים יחד לפעמים.

 

ומה עם הליבל שלך אקסוול- אקסטון?

הלייבל חוגג עשר שנים! הזמן בהחלט טס. הצוות עובד קשה ומוציא שירים, למזלנו גם יש לנו שם ומוניטין, אז אנחנו מקבלים שירים מהרבה אנשים וזה עושה את הדבר שלו ואני שמח לראות את זה עובד.

 

 

 

 

 

 


שתפו את החברים

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם