זו היא הסיבה שאילניום לא מפרסם לייב סטרים

Nelly Pavlovna | 18.05.2020 3040

שתפו את החברים

וירוס הקורונה גרם לפסטיבלים, הופעות ומסיבות בכל רחבי העולם להתבטל וכתוצאה מכך, כל המפיקים והדיג’יים יושבים בבית ומתים משעמום. מחיים מטורפים של אינספור טיסות בחודש וכמעט שום זמן בבית, הכל התהפך ב-180 מעלות והם נסגרו, כמו כולנו, תחת גגות ביתם.
אחד מאותם אמנים, הוא המפיק האמריקאי המוכשר אילניום, בשמו האמיתי ניקולאס מילר (29) אשר נחשב לאחד המוזיקאים המוכשרים ביותר בתעשיית המוזיקה האלקטרונית.
בעוד שמפיקים רבים מעלים כמה וכמה לייב סטרימים לאינטרנט מדי שבוע (ויש גם כמה שעושים זאת מדי יום), ILLENIUM החליט כי הוא לא מעוניין לעשות זאת והסיבה שלו לא צפויה בכלל.

“אני לא הולך לפרסם שום סטרים בלייב בזמן הקרוב. הסיבה העיקרית לכך היא שאין לי מופע חדש ומדהים שאני יכול להציג אותם בו ו – Ascend [אלבומו האחרון והשם של סיבוב ההופעות] בדיוק הסתיים וזה אונליין בכל מקום. אני מאוד אוהב את כמה שהקהילה תומכת באמנים האחרים שעושים סטרימים אבל אני באמת מתרכז במוזיקה כרגע, ושומר את חווית הלייב לפעם הראשונה שלנו שוב ביחד באופן נורמלי. אבל אני מאוד מתרגש לגבי המוזיקה שאני כרגע עובד עליה! הרבה דברים מגניבים הולכים לצאת! אוהב אתכם.”

וכמו שאנחנו יודעים, אילניום מבטיח- אילניום מקיים. חלק מאותה מוזיקה שהוא מדבר עליה היא שיתוף פעולה עם המוזיקאי האמריקאי Said the Sky.
ILLENIUM ידוע בתור מפיק שעובד ועושה את הדברים שלו בדרך קצת פחות מקובלת משאר האמנים בתעשיית המוזיקה. בשנה שעברה הוא ביקש ממעריציו שלא להצביע לו ברשימת 100 הדיג’יים המובילים של המגזין הבריטי הנחשב דיג’יי מאג ובמקום זאת ביקש שיצביעו לכלב של חברה שלו. זה לא עזר לו הרבה, כי הכלב לא נכנס לרשימה ואילניום בכל זאת דורג במקום ה-64.

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.

קראו עוד על:

שתפו את החברים

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם