אמנסיה איביזה

חדשות טובות לבליינים: איביזה פותחת את המועדונים בחודש אפריל

Nelly Weissfeld | 24.01.2022 2851

שתפו את החברים

סוף סוף קצת אור במנהרת הקורונה – המועדונים באי המסיבות המפורסם איביזה, עומדים להיפתח בחודש אפריל!

על פי דיווח מאתר החדשות הספרדי – Diario de Ibiza, חוזה לואיס בניטס שהוא המנהל של Ocio de Ibiza – ארגון שמייצג את האינטרסים של המועדונים, אולמות ושאר עסקי חיי לילה בעיר – מסר בכנס תיירות בינלאומי של ספרד כי "הרעיון הוא שהפתיחה תהיה בסוף אפריל, שבועיים לפני המועד הרגיל."

בנוסף הוא מסר כי הוא מקווה שהעונה אף תוארך "עד לאוקטובר…נובמבר אם הכל ילך טוב… כל עסקי חיי הלילה המרכזיים באי עובדים החורף על מנת להכין את העונה."

האתר המשיך ודיווח כי האיים הבלריים, איביזה ופורמנטרה, איבדו 2.6 מיליון דולר ברווחים מתיירות בשנת 2020 ו- 1.3 מיליון דולר בשנת 2021 וזאת כמובן כתוצאה ממגפת הקורונה. בחודש ספטמבר האחרון ההגבלות הוקלו מעט באי איביזה והתקהלויות לאחר השעה 02:00 בלילה הורשו שוב להתקיים, כך והם הצליחו לצמצם מעט את ההפסדים.

בינתיים, ידיעות לגבי חידושים אלה ואחרים באי צצים מכל כיוון. לפני מספר חודשים, פפה רוסיו, הבעלים של המועדון האגדי שנסגר – ספייס איביזה, הודיעה כי מועדון ספייס חדש עומד להיפתח על האי בשנת 2022. מועדון העל Amnesia הודיע על מסיבות פתיחה בחודש מאי, עם ליין אפ שאמור להיחשף בשבועות הקרובים.

איביזה נחשב לאי המסיבות המפורסם ביותר בעולם. האי הקטן והשמשי שנמצא דרומית לברצלונה הוא בית של כמה מהמועדונים המובילים בעולם, דוגמאת – Hi Ibiza, USHUAÏA IBIZA, pacha ועוד רבים וטובים. חיי הלילה באי לא פעלו כרגיל מאז שהקורונה החלה ולכן החזרה של איביזה לגדולתה נחשבת לחדשות מרעישות בתעשיית המוזיקה האלקטרונית וחיי הלילה באירופה.

תמונה ראשית: Amnesia

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.

קראו עוד על:

שתפו את החברים

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם