תכננתם על איביזה בקיץ 2020? תחשבו שוב

Nelly Pavlovna | 28.04.2020 2837

שתפו את החברים

אי המסיבות המפורסם בעולם – איביזה שבספרד, לא ייפתח לעונת התיירות לפני אוגוסט 2020 ואולי אף יותר, זאת בעקבות ווירוס הקורונה המשתולל בעולם.
הידיעה הזו לא מפתיעה במיוחד משום שכל האירועים הגדולים בכל רחבי העולם בוטלו וענף התיירות כרגע משותק.
על פי דיווח חדש המתבסס על דבריו של שר התיירות המקומי, לא צפויה שום פעילות תיירותית בחודשים מאי עד יולי והיא אולי תתחדש באוגוסט אך רק עם כ-25% מהכמות של שנה שעברה בתקווה שבחודשים הבאים המספר יגיע ל-50%. השר ציין בנוסף את העובדה שבריטניה נקטה באמצעים נוקשים בכל הנוגע לקורונה מאוחר יחסית לעולם ולכן הפגיעה אצלם משמעותית וייתכן כי הדבר ישפיע על המדיניות שתינקט עבורם. משמע, ייתכן ותוגבל כניסה ממדינות מסוימות. הבריטים מהווים כשליש מכל התיירות הנכנסת של איביזה ולכן אם זה אכן יקרה זו תהיה מכה קשה לחובבי המסיבות במדינה.

האי איביזה הוא חלק מארבעת האיים הבלאריים השייכים לספרד ומהווים את אחד ממוקדי התיירות המובילים למיליוני אירופאים בשנה. בעקבות הקורונה והפגיעה האנושה בענף התיירות, עשרות אלפי אנשים יאבדו את מקום העבודה שלהם באי וההפסדים יהיו עצומים.
האי איביזה נחשב למוקד עלייה לרגל לכל חובבי המסיבות וחיי הלילה בעולם. מדי שנה נפתחת העונה בסביבות מאי ונמשכת עד סוף חודש ספטמבר.

בשנת 2019 ביקרו באיביזה בין החודשים ינואר לספטמבר, כ-3.54 מיליון איש, עלייה של 0.61% משנת 2018.

באי נמצאים כמה מהמועדונים הנחשבים בעולם, בין היתר – אושואיה, פאשה, אמנסיה, היי, פריבילג’ ועוד רבים וטובים. עונת הקיץ מושכת אליה את המפיקים המובילים בעולם אשר תופסים רסידנסים מכובדים במועדונים הטובים ביותר ונשארים באי לכל אורך הקיץ.

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.

קראו עוד על: ,

שתפו את החברים

עשוי לעניין אותך

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם