אמיתי לגמרי: צואת בני אדם גרמה לסגירת חוף באיביזה

Nelly Pavlovna | 26.08.2019 3033

שתפו את החברים

איביזה הוא אחד מאיי המסיבות המפורסמים והפופולאריים ביותר בעולם. מדי שנה, מגיעים המוני רייברים לאי הספרדי המהמם בשביל לחגוג במועדונים מטורפים כמו פאשה ואושואיה וכדי לראות את האמנים האהובים עליהם במרחק קצת יותר קרוב מבמות פסטיבל מוגבהות.
בנוסף, איביזה היא תחנת עצירה פופולארית ביותר לקרוזים למניהם (שייט תענוגות) שלמרבה הצער גרמו לנזק גדול מאוד. כעת מתברר שהקרוזים האלה כנראה גרמו להתפרצות חיידק האי-קולי כתוצאה מ”כמות גדולה של צואת בני אדם”.

ההתפרצות התרחשה בחלק הצפון-מערבי של האי אשר אינו נמצא בקרבת המועדונים ואזורי הבילוי כמו HI ואושואיה.
המועצה המקומית פרסמה את ההודעה הבאה:

“בעקבות המקרה של הזיהום החיידקי, נאלצנו לסגור את חוף Calò d’en Serral. הוא ייפתח ברגע שהבדיקות יאשרו כי הכל חזר לקדמותו”.

אז מה בעצם קרה? האם הספינות האלה הטילו בחוצפתם את השפכים שלהם על חופי האי? כרגע זה לא ידוע אבל דבר אחד בטוח: ההתפרצות מסוכנות ויש לשמור ממנה מרחק.

על פי מגזין המוזיקה האלקטרונית האמריקאי מיקסמאג, שחיינים מתעלמים מהאזהרות וממשיכים לשחות במים המזוהמים וזאת על אף כל השלטים שנתלו במקום. דגימות של המים יילקחו בכל יומיים עד שהם יחזרו לקדמותם.
ועד אז, כולם מתבקשים לא להתקרב למים בחוף הספציפי הזה.

אי-קולי הוא חיידק אשר נמצא במעי התחתון של בעלי חיים רבים (כולל בני אדם) וחשיפה אליו בדרכי השתן או במזון יכולה לגרום לשלשול, הקאות, חום גבוה, דלקות בדרכי השתן, חולשה ועוד.

המלצה שלנו לכל “דוגמניות” האינסטגרם שלא מפסיקות להעלות תמונות מהאי: שמרו מרחק.

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.


שתפו את החברים

עשוי לעניין אותך

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם