מחקר חושף: זו כמות הכסף שרייברים מבזבזים על פסטיבלים

Nelly Pavlovna | 8.02.2020 3106

שתפו את החברים

אנחנו נמצאים כבר בפברואר ורק עוד קצת והחורף המדכא עוזב אותנו ומפנה את מקומו לקיץ והכי חשוב – לפסטיבלי הקיץ! אז נכון שכולנו אוהבים פסטיבלים אבל אי אפשר להכחיש שהם מהווים מכה רצינית וקשה לכיס של כל אחד ואחת מאיתנו. גם אם האירוע בארץ וגם אם הוא בחו”ל, אנחנו עדין נמצא את עצמנו מבזבזים בלי הכרה – בין אם זה כרטיסים, תחבורה, לינה, שתייה ואוכל – אי אפשר לצאת בזול.

חברת המדיה Vice יצאה ושאלה בליינים אמריקאים כמה הם מבזבזים על פסטיבלים מדי שנה ומה שהם גילו לא עובר חלק בגרון בכלל. חלק מהנשאלים טענו כי הם מוציאים כ-500$ דולר בשנה אך חלק אף הודו כי הם מוציאים 5000$ דולר בשנה על פסטיבלים.
כמובן שהנתונים האלה אינם מפתיעים בכלל, כך למשל הכרטיס הכי זול לפסטיבל ולקמפינג בסוף השבוע בטומורולנד בבלגיה עולה כ-400 יורו אך הכרטיסים שקל יותר להשיג יכולים להגיע אף לאלפי יורו. אם תוסיפו לחגיגה הזו את הלינה, טיסות, אוכל, שתייה, נסיעות ובלת”מים – תוכלו בקלות להגיע לכמה משכורות טובות.
אבל בין אם זה כל החסכונות שלנו או לא, אי אפשר לשים תג מחיר על זיכרונות וחוויות ואלה הם יקרי ערך הרבה יותר מכל דבר מוחשי שנוכל לקנות בסכומים הללו.
אז כמה אתם מוציאים על פסטיבלים?

צפו בקליפ:

These Music Fans Spend Thousands at Festivals

How much do you spend at festivals? 💸(via VICE Money)

פורסם על ידי ‏‎VICE‎‏ ב- יום רביעי, 29 בינואר 2020

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.

קראו עוד על:

שתפו את החברים

עשוי לעניין אותך

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם