מטורף: סווידיש האוס מאפיה ייסגרו את פסטיבל טומורולנד!

Nelly Pavlovna | 11.04.2019 3401

שתפו את החברים

חדשות טובות מאוד למי שמתכנן (או חולם) על לנסוע לפסטיבל טומורולנד בלגיה ביולי השנה.
מגזין המוזיקה We Rave You מדווח כי לאחר ספקולציות רבות, סווידיש האוס מאפיה אכן יופיעו בפסטיבל טומורולנד 2019 בקיץ!

מקור הנחשב אמין ומקורב למגזין, דיווח להם באופן בלעדי כי השלישייה הסקנדינבית והמתקמבקת תופיע בבמה הראשית בלילה האחרון של מהדורת 2019 של הפסטיבל, וכך תסיים את חגיגות יום הולדתו ה-15 של טומורולנד בשואו מטורף!
אקסוול, סטיב אנג’לו וסבסטיאן אינגרוסו צפויים להופיע בסיומו של סוף השבוע השני, בתאריך ה-28 ליולי, 2019.
סוף השבוע המדובר ביולי צפוי להיות עמוס במיוחד על ההרכב מכיוון שביום שישי מתוכננת לסווידישים הופעה באי המסיבות הספרדי איביזה וביום שבת, המפיק אקסוול ייקח איתו את הלייבל אקסטון לבמת ה- Freedom בטומורולנד.

ומה עם סוף השבוע הראשון אתם בטח תוהים? נכון, אלא שכבר הצטיידו בכרטיס לסופ”ש הראשון בוודאי מתאכזבים, אבל כרגע לא ידוע אם הם יופיעו גם בו.
כמו שאנחנו מכירים את הסווידישים הערמומיים אשר עובדים קשה על התדמית המסתורית שלהם מאז שהם חזרו, ייתכן מאוד כי הם יפתיעו את כולם ויעלו בהופעת פתע גם בסוף השבוע הראשון, אבל כעת כמובן שמוקדם מדי לדעת.

כל הכרטיסים הרשמיים לטומורולנד שניתן לקנות מהאתר נמכרו, אך אל דאגה מאחר ובכל שנה אלפי כרטיסים נמכרים רגע לפני הפסטיבל על ידי אנשים שמבטלים או נתקעו עם אקסטרה כרטיסים.
חשוב מאוד לוודא את אמיתות המוכר לפני שאתם מעבירים כסף וכמובן שתמיד כדאי לקנות מחברים של חברים או מאתרים שהוכחו כמומלצים בעבר.
נתראה בבלגיה! ☺

קראו עוד על: ,

שתפו את החברים

עשוי לעניין אותך

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם