הארדוול

מה קרה שם: הארדוול חוטף עצבים על הבמה של סאגה

Nelly Weissfeld | 9.07.2024

שתפו את החברים

כוכב ה-EDM ההולנדי, הארדוול, הפסיק את ההופעה שלו בפסטיבל סאגה ברומניה בסוף השבוע האחרון בטענה שהציוד לא עובד כראוי והוא איננו מסוגל להופיע.
אינספור סרטונים מההופעה הועלו לרשתות ובהם נראה הארדוול קופץ מהעמדה, חמש דקות לאחר שהוא עלה ומתחיל לצרוח אל המיקרופון ש"הציוד חרא". לפני כן, סרטונים אחרים הראו מספר אנשי צוות שעמדו לידו וניסו לתקן את התקלות.

"הפסטיבל הזה לא שילם לי שום פאקינג כסף ואני כאן. אני פאקינג כאן! הציוד והכל הוא פאקינג שיט! שום דבר לא עובד, שום דבר לא עובד! אם אני כאן בשבילכם, אני רוצה להופיע בשבילכם… כל הציוד והכל מאכזב אותי. אני כל כך מצטער, אני חייב לבטל את ההופעה הזו. שתדעו. תודה שאתם כאן ופאק פסטיבל סאגה!"

פסטיבל סאגה המנוהל על ידי ענקית האירועים ההולנדית, ALDA, מיהרו להגיב על כך באינסטגרם:

"ובכן, הארדוול, אנחנו מצטערים שריטה אורה, סיקיק, לורין וכל התקליטנים על חמשת הבמות האחרות זכו להופיע ביום הראשון של סאגה ואתה לא. הציוד הזה הגיע כל הדרך מהולנד, בדיוק כמוך. אותו הסט עובד כרגע בצורה מושלמת בשביל וויל ספארקס. עבדנו כל כך קשה בשביל לבנות את פסטיבל סאגה השנה לאמנים ולרייברים שלנו. היינו פותרים כל בעיה טכנית בצורה פשוטה ומהירה אם רק היית נותן לנו ולא מפסיק את הסט שלך כל כך מהר. עשינו כל מה שיכולנו בשביל להיענות לצרכים שלך, כולל התשלום.
אנחנו מצטערים בשביל המעריצים שלך (שלנו). הם היו שמחים מאוד לראות אותך מופיע סוף סוף בבוקרשט.
רק אהבה, אנחנו מאחלים לך כל טוב. סאגה."

סאגה

פסטיבל סאגה התקיים בתאריכים 5-7 ליולי בבוקרשט אשר ברומניה ואירח אמנים כמו ארמין ואן ביורן, דבורה דה-לוקה, ארטבט וג'יימס הייפ, שפשוט היה חייב לצחוק על הארדוול ולשלב קטעים של הצעקות שלו בסט.

מה דעתכם, האם הארדוול צודק או שהגזים עם התגובה שלו?

 

נושמים מוזיקה אלקטרונית?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.
מכורים ממש? הצטרפו לקהילת הרייברים של ישראל

קראו עוד על: ,

שתפו את החברים

עשוי לעניין אותך

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם