בפעם הראשונה מאז שלקח הפסקה: ראיון פתוח עם הארדוול

צוות האתר | 8.02.2020 2862

שתפו את החברים

בחודש ספטמבר 2018, המפיק והדיג’יי ההולנדי המוביל הארדוול הודיע כי הוא לוקח הפסקה מסיבובי ההופעות על מנת להתמקד בחיים הפרטיים שלו וביצירת מוזיקה. מאז, חווינו קיץ שלם מבלי לראות את הארדוול בליין אפ של שום פסטיבל ועל שום במה ראשית ולמען האמת, חסרונו הורגש מאוד.
כעת, בפרק השני של הפודקאסט החדש של הלייבל המצליח שלו Revealed, הארדוול מדבר לראשונה מאז הודעת ההפסקה שלו על ההחלטה הקשה ועל החיים שלו מאז.
במשך כשעה, מדבר הארדוול, או בשמו האמיתי רוברט ואן דה קורפוט (31) על ההודעה שלו, על מה הוביל להחלטה הזו, על המוזיקה שהוא יוצר כרגע, תעשיית המוזיקה והלחץ הכבד ואפילו קצת על מתי הוא יחזור.
הארדוול מספר שהוא מרגיש מאושר יותר מאי פעם לבלות זמן עם משפחתו ועם חבריו ופשוט להנות מהחיים. דברים שכולנו לוקחים כמובן מאליו כמו ללכת ליום הולדת של חבר או לעשות לבד את הקניות בסופר הם חלק מהחיים שהוא למד לגלות מחדש.
המפיק מדבר גם קצת על אביצ’י שמותו באפריל 2018 זעזע את כל העולם ועל הקשר בין זה לבין ההחלטה המפתיעה שלו כ-5 חודשים לאחר מכן. “כשטים מת, זה ממש פקח לי את העיניים. רציתי להפיק את המיטב מהחיים שלי. לקחת קצת חופש, זה לא שהייתי ממש צריך את זה אבל פשוט הרגשתי שאני צריך לקחת צעד אחורה כדי לחזור חזק מאי פעם. זו היתה המטרה של ההפסקה.”

על שאלת השאלות – מתי הארדוול יחזור, אין עדין ממש תשובה.
“התשובה הכנה היא שאני לא יודע. אני עובד עכשיו על הרבה מוזיקה חדשה, אני מרוצה יותר ויותר בכל יום שאני חוזר לאולפן…אני רוצה להרגיש את הפרפרים האלה בבטן לפני שאני עולה לבמה, אבל אני רוצה להרגיש אותם עכשיו באולפן.”

צפו בראיון:

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.


שתפו את החברים

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם