לנוחיותך שירות לקוחות : 07-777-84449 בימים א-ה בשעות 10:00 - 20:30 או צור קשר

המגזין

צפו: הארדוול (Hardwell) מקלל את DJ MAG באמסטרדם !

צפו: הארדוול (Hardwell) מקלל את DJ MAG באמסטרדם !

בר מנור

28 באוקטובר 2016

לכל התגובות

בעוד שהביקורות והדעות החלוקות בנושא הרשימה המדוברת ביותר בעולם המוזיקה האלקטרונית כיום, הלוא היא רשימת 100  ה-DJ's הטובים ביותר של מגזין DJ MAG, לא מפסיקות להציף את הרשת, Hardwell לוקח את המחאה צעד קדימה: במהלך הופעתו קילל את דירוג המגזין אף על פי שזכה אשתקד במקום הראשון.

אחד מהרגעים האמיתיים והמרגשים ביותר שתזכור סצנת ה-EDM בשנים הבאות, התרחש ממש מתחת לאפנו, אי שם בבמות הענק של פסטיבל ADE שבאמסטרדם (ה-Amsterdam Dance Event מתרחש מדי שנה מאז 1996, ונחשב לאחד מהפסטיבלים הגדולים המפורסמים כיום בסצנת המוזיקה האלקטרונית), מי שבילה במתחמי הפסטיבל המושקעים, ובמיוחד בזו שהופיעו אמני Revealed, לא יכל להתעלם מהנאום המיוחד והמרגש שנשא הארדוואל על עמדת ה-DJ.

2013 - הארדוול (Hardwell) לוקח את המקום ה-#1 בעולם !

2013 – הארדוול (Hardwell) לוקח את המקום ה-#1 בעולם !

כשלצידו אמן ההארדסטייל ההולנדי  Atmozfears החתום בלייבל המדובר, הארדוואל החליט שזה הזמן הטוב ביותר לחשוף את האמת לגבי המגזין המופרסם.
"הבחור הזה הוא מפיק הרבה יותר טוב ממני", טען הארדוואל במיקרופון מול קהל הענק ששהה במקום, והוסיף ביקורת נוקבת על כך שאמנים צעירים ומוכשרים להפליא, לא "מוזמנים" על ידי הפקות גדולות וקטנות מסביב לעולם עקב הדירוג, מה שמייצר כמובן בעיה עצומה בתעשייה המוזיקה האלקטרונית- האם יכולים לגדול להם כוכבים חדשים בסצנה, לצד העובדה שהדירוג הנחשב בעולם לא נותן להם את המקום להתפתח ולבלוט?

הארדוואל לא הניח את המיקרופון לפני שטען כי השיבוצים שקיבלו צמד האמנים החתומים גם הם בלייבל היוקרתי, הלוא הם דאניק ודירו, (70, ו- 93) אינם מצדיקים את כישרונם, ואפילו מעט מבזים את היכולות המוזיקליות המצוינות שמאחורי שמות הבמה המפורסמים שבמשפחת ריבלייד.

ואיך נשמעות עבודותיו של המפיק שהארדוואל טוען  כי הן טובות משלו?