הארדוול

מדוע הארדוול פרץ בבכי בהופעה ב-ADE?

Nelly Weissfeld | 12.11.2021 2432

שתפו את החברים

מסיבות ה- Amsterdam Dance Event התקיימו בעיר הבירה המקסימה של הולנד בחודש השבוע האחרון וההתרגשות היתה בשיאה. בשנת 2020 האירוע לא יכול היה להתקיים מפאת מגפת הקורונה, דבר שהותיר חור עמוק בליבם של חובבי המוזיקה האלקטרונית במדינה ואפילו בעולם. השנה, קיומו של ה-ADE היה מוטל בספק עד כחודש לפני התאריך המיועד, וזאת בשל ההתעקשות של הממשלה לא לאפשר את פתיחתם של המועדונים. בסופו של דבר, האירוע התקיים במתכונת מיוחדת וכל מסיבה היתה חייבת להיסגר עד חצות.

אחד מהאירועים המרגשים ביותר התקיים בזמן המסיבה של הלייבל של הארדוול – Revealed Recordings. הדיג'יי השבדי Kaaze ניגן בסט הסגירה ואז להפתעת המבקרים, הודיע פתאום שהמייסד מגיע! לאחר שהארדוול עלה לבמה, קאזה כרז כי "זה עוד לא רשמי אבל הוא מגיע, הוא מגיע!" הארדוול לא יכול היה להסתיר את ההתרגשות על הפנים שלו והתחיל לדמוע. בהמשך, הוא צעק לקהל בקול מעט רועד – "פאקינג התגעגעתי אליכם, חברים!"

כזכור, הארדוול, בשמו האמיתי רוברט ואן דה קורפט (33) ההולנדי היה אחד מהדיג'יים והמפיקים המובילים בתעשייה במשך שנים, אך בשנת 2018 הוא הודיע כי הוא לוקח הפסקה ומפסיק עם ההופעות. עם זאת, הוא הבטיח כי הוא אינו פורש והמשיך לשחרר מוזיקה חדשה, לעבוד עם הלייבל שלו ולהגיע בתור אורח להופעות מיוחדות.

שום דבר עוד לא פורסם לגבי החזרה המשוערת שלו, אבל ההופעה הזאת והשינויים שחלים לטובה בתעשיית המוזיקה האלקטרונית לאחר מגפת הקורונה, גורמים לכולנו לחשוד כי החזרה של הארדוול בהחלט עתידה להתרחש. ייתכן כי גם הוא, כמו כולנו, קיבל את המנוחה שהוא היה צריך בזמן הבידוד והסגרים הבלתי נגמרים, וכי הוא החליט שהעולם מוכן להארדוול 2.0??

אנחנו מוכנים!

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by BREDA DANCE MUSIC (@bredadancemusic)

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.

קראו עוד על:

שתפו את החברים

עשוי לעניין אותך

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם