מתנה לקראת השנה החדשה- האלבום החדש של הארדוול הודלף

צוות האתר | 8.12.2014 411

שתפו את החברים

באורך 12 דקות בלבד, מיקס חדש בשם Hardwell-United We Are Minimix הועלה אתמול לרשת והוא מכיל קטעים מתוך 9 שירים מהאלבום החדש והמצופה של הדיג’יי מספר 1 בעולם הארדוול.

למרות כל הספקולציות והשאלות הרבות שעלו סביב האלבום ותוכנו של הארדוול. נראה שהאומן הצליח לשמור על דיסקרטיות סביב האלבום החדש, בעוד הוא שחרר רק שני שירים מהאלבום- arcadia ו young again, ואף השמיע מספר שירים נוספים מהאלבום בהופעות שלו. חלק מהשירים הללו ניתן לשמוע במיקס החדש שהודלף, אך עדיין אי אפשר להבטיח שהמיקס אכן מכיל את האלבום החדש. תשמעו אתם ותחליטו:

Hardwell – United We Are Minimix 2014-12-06 by The Best House Podcasts on Mixcloud

האלבום החדש מיועד לצאת ב23 בינואר 2015, וכבר ידוע על מספר שירים שהוא מכיל. מביניהם שילובי כוחות עם W&W (זאת לא תהיה הפעם הראשונה), עם Mr. Probz (שאותו אתם בטח מכירים משירו waves המצליח), וגם עם מורו ומדריכו של הארדוול הלא הוא טייסטו הענק.

האומן אמר שהוא ניסה למתוח את יכולותיו באלבום למקסימום, והפיק שירים שגם קצת שונים מסגנונו הרגיל בניסיון להרחיב אופקים למקומות חדשים. והוסיף לאמור שהוא מאוד התלהב מהתוצאה הסופית, ומקווה שגם מעריציו יתרגשו מהאלבום ויאהבו אותו בדיוק כמו שהוא אוהב.

עם שחרור האלבום, יתחיל הארדוול במסע הופעות נוסף של I AM HARDWELL מסביב לעולם שיפתח באמסטרדם ויתמקד בשירים החדשים. נקווה שסבב ההופעות החדש יזכה אפילו ליותר הצלחה מהקודם, ושגם הפעם האומן ישוב לארץ.

הארדוול לא האומן היחיד שהפיק אלבום השנה. נראה שבזמן האחרון היה גל של אלבומים שהופקו ע”י דיג’יים מצליחים, הכולל את קלווין האריס, טייסטו, אפרוג’ק, אביצ’י, דיוויד גואטה ועוד. אך נראה לפי המיקס המעולה שהודלף, שהאלבום של הארדוול הולך להיות הכי מצליח מביניהם וששנת 2015 גם שייכת לו ללא עוררין.


שתפו את החברים

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם