צרות בגלל כוונות טובות: למה מארגני הופעת הצדקה של הצ’יינסמוקרס נקנסו ב-20,000$?

Nelly Pavlovna | 21.10.2020 2223

שתפו את החברים

בחודש יולי האחרון, הצ’יינסמוקרס ניגנו בהופעת דרייב אין למטרות צדקה בהמפטונס שבניו-יורק. האירוע גייס 152,000$ אשר כולם נתרמו לשלושה ארגונים – No Kid Hungry, the Southampton Fresh Air Fund ו – Children’s medical fund of New York.

למרות המטרה הטובה, ההופעה גררה ביקורות רבות על כך שהופרו כללי ריחוק חברתי רבים וכי האירוע לא היה בטוח, על אף ההבטחות. צילומים ממנו הראו כי נעשתה עבירה על החוקים בכל הנוגע לקהל ואירועים בתקופת הקורונה. פוסטים זועמים הגיעו לרשתות החברתיות ומשכו את תשומת ליבם של גורמי אכיפה מדיניים. 

 

מפקח הבריאות של מדינת ניו יורק שיגר מכתב זועם בו הוא הביע את תדהמתו על קיומו של אירוע בו אנשים עומדים קרוב אחד לשני באזור ה-VIP, לא מכבדים את כללי הריחוק החברתי ולא עוטים מסכות.

“אני לא מבין איך מועצת סאות’המפטון הנפיקה אישור לאירוע שכזה, איך הם האמינו שזה חוקי ולא איום ברור על בריאות הציבור.”

בסופו של דבר ולאחר חקירה של האירוע, מדינת ניו-יורק החליטה לקנוס את המארגנים בסכום של 20,000$ על הפרת הכללים באותה התקופה. 

המארגנים של האירוע טענו כי הם פעלו על פי כל החוקים וציינו כי האורחים התבקשו להישאר באזור שלהם אשר היה במרחק של 1.8 מטרים אחד מהשני למעט אם הם היו צריכים ללכת לשירותים. למבקרים נבדק חום וסדרנים הסתובבו באירוע על מנת לעודד לבישת מסכה וחוקי ריחוק חברתי. המארגנים לא ציינו אם הם ידעו או לא שהחוקים האלה לא כובדו. 

מושל מדינת ניו-יורק, אנדרו קואומו, הגיב על האירוע. “יש לנו אפס סבלנות לסיכון בלתי חוקי ופזיז של בריאות הציבור.”

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.

קראו עוד על:

שתפו את החברים

עשוי לעניין אותך

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם