פסטיבל העוקץ Fyre: זה הוא הסכום שקנדל ג’נר מחזירה לרוכשי הכרטיסים

Nelly Pavlovna | 30.05.2020 2769

שתפו את החברים

בחודש אוקטובר האחרון, דווח שנאמן הפסטיבל הנוראי תובע את בלינק 182, קנדל ג’נר ואמילי רטייקובסקי על השכר שהם קיבלו בשביל לקדם\להופיע בפסטיבל פייר. וכעת, על פי הבלוגר פרז הילטון, נראה שקנדל הגיעה להסדר ותחזיר 90,000$ ממה שקיבלה בעבור המעורבות שלה בקידום האירוע שמעולם לא קרה.
בהתחלה, התביעה חיפשה לקחת בחזרה את ה-270,000$ (!!!) אשר היא קיבלה בעבור פוסט באינסטגרם שלה לגבי הפסטיבל. אחד ההיבטים החשובים של התביעה היה שקנדל לא הצהירה ששילמו לה בעבור הפוסט וזה היה נראה כאילו היא באמת הולכת להשתתף בו. כידוע, זוהי עבירה על החוק וכל ידוען חייב להצהיר שהוא מקבל הטבות כלשהן כאשר הוא מפרסם תוכן שיווקי באינסטגרם. כמובן שכתוצאה מכך ששילבו קרדשיאנית בתהליך קידום, התפשטו שמועות על כל שבעלה של אחותה, המוזיקאי המצליח קניה ווסט הולך להשתתף באירוע, מה שהלהיב את רוכשי הכרטיסים עוד יותר.
בתביעה, אשר התקיימה בניו-יורק נטען כי קנדל ג’נר פעלה בחוסר תום לב כאשר החליטה לפרסם את האירוע.

בתגובה קנדל טענה כי: “אנשים פונים אליך בשביל לקדם או לעזור ואתה אף פעם לא יודע איך הדברים האלה הולכים להיות. לפעמים זה סיכון… אני בהחלט מנסה לעשות כמה שיותר מחקר, אבל לפעמים אין הרבה מה לחקור כי זה מותג חדש ופשוט צריך שיהיה אמון מלא בזה ותקווה שזה יסתדר כמו שאנשים אומרים שזה יהיה. אתה אף פעם לא יודע באמת מה הולך לקרות.”

כזכור, פסטיבל Fyre היה אמור להיות הפסטיבל הכי יוקרתי ומדהים שהעולם אי פעם ראה, שני המפיקים של האירוע – בילי מקפרלנד והראפר ג’ה רול פיזרו הבטחות מטורפות וטענו כי זה הולך לשנות את עולם הפסטיבלים. הקידום של הפסטיבל כלל את עזרתן של דוגמניות על כמו קנדל ז’אנר, בלה חדיד, אמיל רטייקובסקי, היילי בולדווין-ביבר ועוד. פוסט אחד באינסטגרם של האושיות הללו גרמו ליח”צ מטורף והכרטיסים לאירוע היו סולד אאוט עוד לפני שמישהו ידע בכלל מה הליין-אפ. בסופו של דבר, האירוע נכשל בגדול וכל ההבטחות על יוקרה הסתברו להיות שקר והונאה מצד בילי מקפרלנד, הקהל הגיע לאי ולא היו שום וילות אלה אוהלי הוריקן, האוכל היה זול ועלוב, שום הופעה לא התקיימה ולמחרת ארה”ב שלחה טיסות חילוץ לבהאמאס כדי להחזיר את האנשים בחזרה.
ומה הלקח רבותי? קחו הבטחות של “אינפולאנסרז” למניהם בעירבון מוגבל ואל תתנו לאינסטוש לסנוור אתכם, בטח ובטח כשמדובר בהרבה כסף שיכול ללכת לטמיון.

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.

קראו עוד על:

שתפו את החברים

עשוי לעניין אותך

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם