5 דברים שלא ידעתם על הדיג’יים והמפיקים האהובים עליכם!

Nelly Pavlovna | 24.11.2018 3985

שתפו את החברים

מאחורי כל דיג’יי ומפיק מסתתרות מגוון עובדות מעניינות ומשעשעות. החל ממקור השם, החיים שלפני התהילה וכמובן התחביבים שלהם.
מה מקור השם אביצ’י? איזו שפה מדבר קסקייד? איזה דיג’יי זכה במדליות זהב באליפות ספורט עולמית?
כל זאת ועוד, גלו בהמשך הכתבה!

משמעות הכינוי “אביצ’י” הוא גיהנום!

כשאביצ’י התחיל, הרשת החברתית “מייספייס” היתה המובילה בתחומה ואף הביאה לעולם מגוון מוזיקאים גדולים ונערצים עד היום הזה. אביצ’י רצה לרשום את השם שלו – טים ברגלינג, אך ראה כי זה כבר תפוס. ואז הוא החליט על “אביצ’י” שמשמעותו היא הדרגה הנמוכה ביותר של גיהנום בודהיסטי, בו מי שכבר ריצה את עונשו יכול להיוולד מחדש. אבל, אז ראה טים כי גם השם הזה תפוס. השבדי לא וויתר ופשוט הוסיף i נוספת וכך הפך ל- Avicii.

קסקייד בילה שנתיים מחייו בכנסייה יפנית מיסיונרית

לאחר שסיים שנה אחת באוניברסיטה, החליט ראיין רדון לארוז מזוודה ולנסוע ליפן. ושם, בארץ השמש העולה, הוא התגורר שנתיים, עבד בכנסייה ואף למד יפנית. היום, אפילו שעברו 13 שנים מאז שהוא גר שם, הוא עדין יודע לדבר ביפנית ברמת שיחה!

דדה לייף נפגשו בתחרות להכנת צ’ילי

לפעמים הגורל עושה בשבילנו את העבודה שאנחנו בחיים לא נאכל לעשות לבד.
הצמד המוכשר דדה לייף – אולה וסטפן החלו את דרכם המשותפת בתחרות להכנת צ’ילי. לאחר שהם שוחחו מעט על מתכוני צ’ילי ומוזיקה, השניים פנו יחד לאולפן בשביל להקליט טראק. מעט לאחר מכן, נולדו להם דדה לייף, אם כי לא ברור מי ניצח בתחרות ההיא.

ליידבק לוק הוא אמן קונג פו!

אל תתעסקו עם לוק. מסתבר שהוא לא רק דיג’יי מצליח אלא גם ספורטאי קונג פו עטור מדליות!
בשנת 2013 כאשר לוק היה בן 37, הוא ייצג את הולנד באליפות הקונג פו בסין והנבחרת שלו שמנתה ארבעה אנשים, זכתה ב-23 מדליות זהב ו-5 מדליות כסף! לוק עצמו זכה ב-4 מדליות זהב ומדליית כסף אחת. לא תרצו להתחיל מכות באחת מההופעות שלו!

פסטיבל אולטרה נקרא על שם אלבום של דפש מוד!

להקת דפש מוד הייתה אחת מלהקות המוזיקה האלקטרונית הגדולות ביותר משנות ה-80 עד תחילת ה-2000. להיטם הגדול Enjoy the silence מנוגן כמעט בכל פסטיבל עד היום הזה. אחד האלבומים המפורסמים שלהם נקרא “אולטרה” ומסתבר כי האלבום הזה השפיע מאוד על יוצרי הפסטיבל – ראסל פייביש ואלכס אומס, עד כדי כך שהם החליטו לקרוא לפסטיבל ולמותג שלהם –אולטרה.


שתפו את החברים

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם