טומורולנד חורף

סופית: טומורולנד חורף יתקיים ב-19 למרץ – כל הפרטים כאן

Nelly Weissfeld | 27.01.2022 2828

שתפו את החברים

ראש הממשלה הצרפתי, ז'אן קסטקס, הודיע כי המועדונים בצרפת עומדים להיפתח בתאריך ה-16 לפברואר, 2022. ההחלטה מגיעה בעקבות שורת הקלות בנוגע להגבלות מגפת הקורונה.

המועדונים בצרפת נסגרו ב-10 לדצמבר בשנה שעברה בעקבות גל של דלתא יחד עם אומיקרון שהתפשטו ברחבי המדינה, עם זאת, אירועים באוויר הפתוח (לא שיש הרבה כאלה בחורף הצרפתי) וברים, הורשו להישאר פתוחים. כעת, לאחר כחודש וחצי של מאבק ודיונים, הוחלט להחזירם.

עם זאת, המבקרים יצטרכו להראות הוכחת חיסון בכניסה והדבר תקף גם לברים, מסעדות וחדרי כושר. הממשלה הצרפתית נחושה בדעתה לגרום לכמה שיותר אנשים במדינה להתחסן ואלה חלק מהפעולות שננקטו. בדיקת קורונה שלילית אינה מספיקה על מנת להתיר כניסה.

מדינות נוספות באירופה החליטו לנסות להחזיר את החיים לנורמה. ממשלת בריטניה הודיעה כי החל מה-27 לינואר, אין יותר צורך להראות הוכחת חיסון או בדיקה בכניסה לשום אירוע ואפילו הסירה את חובת עטית המסכה במקומות ציבוריים. ספרד החלה לפעול על מנת להגדיר את הקורונה כאנדמיה כמו השפעת העונתית ולא פנדמיה כפי שהיה עד עכשיו. לאחרונה אף דווח כי המועדונים באיביזה יחלו לפעול החל מחודש אפריל.

עם זאת, מדינות כמו הולנד, בלגיה וגרמניה עדין מסרבות לפתוח את המועדונים ומטילות ענן כבד על תעשיית חיי הלילה באזור. לא מזמן דווח כי מפיקת הטכנו המוכשרת, שרלוט דה-וויט, נאלצה לדחות את מופע הסולו הענק שלה בעקבות ההגבלות וחוסר הוודאות במדינה.

ההודעה הצרפתית מגיעה בזמן מצוין, שכן עיניהם של אנשים רבים נשואות לעבר פסטיבל טומורולנד חורף אשר עומד להתקיים באלפים הצרפתיים בתאריכים 19-26 למרץ. האירוע היה אחד מהפסטיבלים הראשונים שבוטלו בשנת 2020 כאשר המגפה החלה ומאז גם לא חזרו.

בואו נקווה שהממשלות לא ישנו את דעתן לגבי ההקלות ושעוד מדינות אירופאיות יצטרפו אליהן.

 

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.

קראו עוד על:

שתפו את החברים

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם