מתכננים יעד מסיבות בחו”ל? 5 דברים לבדוק לפני הטיסה

Nelly Pavlovna | 3.01.2020 3009

שתפו את החברים

משעמם בארץ? מחפשים לטוס ליעד מסיבות מטורף ולספק את יצר החגיגות לפחות לכמה חודשים? מצוין! אבל לפני שבוחרים יעד, חשוב לבדוק כמה דברים חשובים מאחר וסוכניות תיירות ופרסומות למניהן עלולות להראות טוב מאוד אך לעיתים רחוקות מהמציאות.
המדריך לרייבר המטייל.

עלויות

נכון, זה אמנם נשמע ברור מאליו אבל חשוב מאוד להדגיש את החשיבות של בדיקה אמיתית של העלויות. זאת אומרת, לא רק טיסה ומלון אלא גם מחירי מסיבות, מחירי אלכוהול, תחבורה אל האירועים השונים שאתם מתכננים, אוכל, העברות אל שדה התעופה וכו’.
ישנם מקומות בהם העלויות השונות עלולות להיות יקרות מאוד ולהפוך את כל הטיול שלכם למינוס אחד גדול בבנק. מומלץ להכין רשימה עם עלויות מוערכות כדי להבין טוב יותר לאן אתם נכנסים.

שעות פתיחה של מועדונים

לנו כישראלים זה נשמע מובן מאליו שמסיבות יהיו פתוחות עד לפחות 5 בבוקר ולפעמים אף יותר אך תתפלאו כי במקומות רבים בעולם ישנם חוקים נוקשים לגבי שעות פתיחה של מועדונים.

מדינות כמו קנדה, אירלנד, ערים רבות בבריטניה ובארצות הברית (לוס אנג’לס למשל) סוגרות את המועדונים אף בשעות כמו 01:30.

לכן אם אתם פרפרי לילה ואוהבים להישאר בחוץ עד אור הבוקר, חשוב מאוד לבדוק את זה מאחר וזה יכול באמת להרוס לכם את כל החוויה והרבה פעמים לא קל למצוא “אפטרים” אם אתם תיירים במקום ולא מכירים אף אחד.

בדקו את האירועים הקרבים

אל תחשבו שהמפיקים המובילים מופיעים באמסטרדם כל סופ”ש. יש גם הרבה תקופות יבשות שבהן לא תקבלו אף אחד מעניין ולכן אם חשוב לכם לראות את הדמויות הנערצות עליכם, תבדקו לפני כן אם יש פסטיבל כלשהו או אירוע מיוחד.
הרבה מועדונים בחו”ל גובים את אותה הכניסה בין אם זה מישהו מוביל ובין אם לא.

מזג אוויר

מזג אוויר לא תוכלו לחזות כמובן על המעלה אבל חשוב לבדוק את מזג האוויר הממוצע בתקופה הזו ואם יש איזשהי תופעה אקלימית מיוחדת לגבי המיקום. כך שלמשל לנסוע למיאמי בתקופת ההוריקנים או לתאילנד בתקופת המונסונים זה פחות מומלץ.

בדקו חגים ומועדים מקומיים

אתם לא רוצים להגיע לתאילנד ביום השנה למות המלך או כתייר לארץ בסופ”ש של יום כיפור.
בדקו טוב טוב אם יש מועד מסוים האופייני למדינה ויכול לפגוע לכם בתוכניות אחרת הכל עלול להיות סגור והחופשה שלכם תלך.

לסיום, חופשת מסיבה זה דבר מדהים אבל תמיד חשוב לעשות ביטוח רפואי (לא להתקמצן על דולר וחצי ליום), לוודא את זמני הטיסות במדויק וכמובן לדאוג חברים שלכם.

תהנו! ☺

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.

קראו עוד על:

שתפו את החברים

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם