לנוחיותך שירות לקוחות : 07-777-84449 בימים א-ה בשעות 10:00 - 20:30 או צור קשר

המגזין

בנות הפסטיבלים: אלו הסיבות שתרצה אישה כזו לחיים!

בנות הפסטיבלים: אלו הסיבות שתרצה אישה כזו לחיים!

צוות אתר

13 בפברואר 2015

לכל התגובות

יש בנות שאתה פשוט חולם שהן יהיו שלך. ולא, לא בר רפאלי או ג'יזל.

גבירותיי ורבותיי, יש זן חדש של בנות- הן יפות, כיפיות , משוגעות ומדהימות! כן כן, אלה בנות הפסטיבלים.

כל אותן בנות מטורפות שנראות מככבות באפטר מוביז של פסטיבלים והופעות , זאת עם התחפושת, וזו עם הדגל, אלה על הכתפיים ואלה שמושכות למרטין גריקס בחולצה (עבדכן הנאמנה), הכתבה הזו מוקדשת לכל הבנות המשוגעות שאימצו את המוזיקה האלקטרונית לחיקן והשתלטו על הפסטיבלים. בנים, קבלו את כל הסיבות למה אתם רוצים חברה כזאת.

 1. אנחנו בעלות תשוקה

  לא מוותרות בקלות !

  לא מוותרות בקלות !

   

בנות בפסטיבלים, מגיעות לראות את האמנים האהובים עליהן ומוכנות לעמוד שעות בתוך קהל דחוס ומסריח ואף להילחם על מקומן בשורות הראשונות, כמה שיותר קרוב לאמן. יש לנו את סדרי העדיפויות שלנו ואנחנו מוכנות לסבול בשביל מי שאנחנו אוהבות =)

 1. יש לנו כוח סיבולת

  הכי חשוב זה החיוך !

  הכי חשוב זה החיוך !

   

פסטיבלים נמשכים לפחות 12 שעות ביום, ולרוב הם נמשכים כמה ימים. במשך הזמן הזה עומדים ורוקדים רוב היום, לא כל אחד יכול לעמוד בזה. בנות שמצליחות לעבור ימים של ריקודים, אכילה מועטת ולפעמים אפילו שינה מועטה באוהלים בין יום ליום, ועדין לרקוד עם חיוך ענק על הפנים- זו הבחורה שאתה רוצה.

 1. אנחנו יכולות להסתדר בתנאים קשים

  ת'אכלס - לא מפונקות !

  ת'אכלס – לא מפונקות !

   

קמפינג במשך ימים, בלי מקלחות ומראות, מעט איפור ולפעמים אף תנאי מזג אויר אירופאים מעיקים. זה המחיר שאנחנו משלמות בשביל סופ"ש מדהים של מוזיקה וכיף, ואין לנו שום בעיה עם זה. בנים, אתם באמת רוצים לצאת עם מישהי שלא ראתה אוהל מעולם?

 1. אנחנו חברותיות

  מישהו אמר קשרים חברתיים?

  מישהו אמר קשרים חברתיים?

אף אחד לא הולך לפסטיבל בשביל להישאר עם שני החברים שהוא בא איתם על הדשא. אנחנו מוכנות להכיר חברים חדשים ולחוות חוויות חדשות. הזדמנות לפגוש את האמן? קדימה. שימשכו אותנו לבמה בזמן המופע? כמובן. להכיר את השכנים שלנו? כבר ישבנו על בירה ביחד. זה מתחבר גם לעולם האמיתי, שכן לא צריך לדאוג מלהכיר את הבחורה החדשה שלך לחברים ולמשפחה, ולדעת שהיא יכולה להתחבר בכל מצב.

 1. יש לנו בטחון עצמי

  השלווה הזו שווה זהב !

  השלווה הזו שווה זהב ! 

בלי מחליקים, איפור, בגדים יפים ועקבים. שמות גופיה ושורטס ויוצאות לדרך. אנחנו לא בפאניקה על איך שאנחנו נראות בפסטיבלים ואנחנו שם בשביל ליהנות!

 1. יש לנו טעם טוב במוזיקה

  טעם טוב במוזיקה- כבר עושה את ההבדל

  טעם טוב במוזיקה- כבר עושה את ההבדל

מעריצים אמיתיים, משלמים על הופעה בשביל לראות את האמן שהן הכי אוהבות. כשאתה מכיר בחורה של פסטיבלים, אתה יודע שיש לכם טעם דומה במוזיקה. ואין כמו מערכת יחסים בהן אפשר לחלוק יחד תשוקה מוזיקלית.

 1. אנחנו תמיד מסודרות

  יעילות מקסימלית !

  יעילות מקסימלית !

מתלוננים על התיק שלנו ביום יום? חכו תראו את התיק פסטיבלים שלנו. החל מקרם הגנה דרך בקבוקון אלכוהול מוחבא ועד לפירות. התיק שלנו בפסטיבל זה מה שאתה שכחת ומה שאתה הכי צריך. עוד סיבה להיות ג'נטלמן ולהחזיק לנו את התיק =)

 1. אנחנו זורמות

  אז מה הוויב ? צילום: Adi Photography

  אז מה הוויב ? צילום: Adi Photography

   

לא, לא זורמות במובן הזה של המילה, זורמות עם הפסטיבל. לגלות מקומות חדשים, לשמוע אמן חדש שאנחנו לא מכירות אבל מישהו אחר כן רוצה לשמוע. אנחנו אפילו בסדר עם זה שאיבדנו את כל החברים בקהל, פשוט מוצאות אנשים אחרים להיות איתם. בנות של פסטיבל יודעות שאי אפשר לעשות הכל ואי אפשר לרצות את כולם, אז הן פשוט זורמות עם הוויב. ובחורה שלא מתעקשת איתך על קטנות, זו בדיוק בחורה לחיים.

 1. אנחנו מתכננות

  המארגנות של הקבוצה ! צילום: Adi Photography

  המארגנות של הקבוצה ! צילום: Adi Photography

   

זה אמנם נשמע נוגד את סעיף 8, אך מישהו צריך להיות המתכנן של הקבוצה, וזו בדרך כלל הבחורה. סורקות את המקום, מחפשות את השירותים, עושות סדר יום של מי נראה ומי לא, שמה שעון מעורר. פסטיבלים עוברים מהר וחשוב מאוד לתכנן מה הכי רוצה לעשות שם. ועל כך גם נאמר המשפט "מאחורי כל גבר מצליח עומדת אישה מצליחה", הבחורה הזו תדאג שלא תישן ותפספס את הדיג'י האהוב עליך.

 1. אנחנו הבחורות הכי כיפיות שאתה אי פעם תפגוש

  ניחוח של אהבה באוויר! , צילום: Adi Photography

  ניחוח של אהבה באוויר! , צילום: Adi Photography

שותות בצהריים, עולות על כתפיים, רצות ומשתוללות. אנחנו סוג הבחורות הכי כיפיות שאי פעם תתקל בהן, החיים קצרים, אל תעשה דברים משעממים. תצא עם בחורת פסטיבלים. =)

הצטרפו אלינו עכשיו בפייסבוק – Megatickets.co.il