למרות החיסונים: אלו הפסטיבלים שבוטלו גם בשנת 2021

Nelly Pavlovna | 16.01.2021 3118

שתפו את החברים

קשה להגיד שלא ראינו את זה קורה, אבל בכל זאת קיווינו שיקרה נס ושנת 2021 תחזיר איתה את ההופעות והפסטיבלים ההמוניים, אבל לצערנו, זה כנראה לא יקרה, לפחות לא בקיץ הקרוב. 

בחודשים האחרונים של שנת 2020 יצאו מספר הצהרות לגבי ביטולים של פסטיבלים, בניהם טומורולנד חורף באלפים הצרפתיים ווורלד קלאב דום בדיסלדורף, גרמניה והשבוע עוד שני פסטיבלים גדולים מצטרפים להודעות הביטולים והדחייה. 

הפקת ענקית הפסטיבלים העולמית BPM ביטלו את המהדורה בקוסטה ריקה אשר היתה אמורה להתקיים בתחילת חודש מרץ השנה, התאריכים החדשים נקבעו ל- 12-18.01.2022. 

בארצות הברית, פסטיבל The Governors Ball בעיר ניו יורק החליטו לדחות את האירוע מיוני 2021 לתאריכים 24-26 בספטמבר, 2021. 

כרגע אין עדין ליין אפ, אבל כמובן שעוד מוקדם מדי להתחייב על אמנים אלה ואחרים. 

האביב יגיע בעוד כחודשיים ואיתו האירועים המתוכננים, אבל עם איך שזה נראה כרגע, אין הרבה סיכויים לערוך אירועים המוניים ובינלאומיים. גם אם המצב ישתפר והווירוס ידעך, ייתכן כי ניתן יהיה לערוך אירועים מצומצמים בלבד ובאוויר הפתוח, אבל גם הפסטיבל הכי קטן יכול לעורר ולעודד קהילה שלמה. 

 

אופציה נוספת היא שפסטיבלים גדולים יתקיימו רק במדינות המזרח הרחוק, אוסטרליה וניו זילנד, שכן במקומות האלה הצליחו להתגבר על הקורונה בצורה ראויה לציון. בטאיוואן למשל, נערכו כבר שני פסטיבלים גדולים עם אמנים בינלאומיים כמו אלסו, ויני ויצ’י, מייק וויליאמס, דני אווילה ועוד. גם בתאילנד נראה שחיי הלילה חוזרים לשגרה, לפני כחודש נערך פסטיבל ענק בעיר פאטאיה בהפקת הלייבל של W&W ובכיכובם של מורטן, אנדרו ריאל וכמובן ויני ויצ’י שלנו. 

 

 

 

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.


שתפו את החברים

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם