תחפושות ותלבושות בפסטיבלים: 10 טיפים שאסור לכם לפספס

Nelly Pavlovna | 14.03.2019 2422

שתפו את החברים

רוצים להתחפש ולהתלבש מגניב לפסטיבל? אש!
אבל חשוב תמיד לתכנן איך התחפושת שלכם הולכת להשתלב עם שעות רבות של חגיגות וריקודים.
לפניכם טיפים שימנעו את השפשפת הבאה שלכם:

תחפושת חיה של גוף שלם: כן זה מצחיק ואנשים אוהבים את זה. אבל – זה חם ואתם מזיעים ונהיים דביקים, הסיכוי שלכם למצוא בן\ת זוג פוחת בהרבה מאחר ולא ניתן לראות את הפרצוף שלכם והכי גרוע – שקשה מאוד לרקוד. אם בכל זאת אתם רוצים לעשות את זה, תוודאו שיש לכם לוקר ובגדים להחלפה בשביל שתוכלו להיפטר מהתחפושת אחרי שעה או לחילופין שהקמפינג קרוב ותוכלו להחליף שם.

מסיכות על הראש: לכל חובבי מסיכות המרשמלו, דדמאוס ודאפט פאנק. אז כן זה מגניב לשים את זה על הראש לכמה זמן אבל לאחר מכן זה נהיה חם ולא נוח ואתם תמצאו את עצמכם נסחבים עם זה. אז כמו בסעיף הקודם, וודאו שיש לכם לוקר בשביל לשים את זה שם או שהקמפינג קרוב ותוכלו להיפטר מזה ולרקוד בחופשיות.

תלבושות חשופות: הסעיף מתקשר גם לבנים וגם לבנות. בפסטיבלים\מסיבות שאינן בשיא העונה החמה באיביזה – ביום כשהשמש בחוץ, הכל חם ונעים ואחלה אבל בערב נהיה קר. אז יכול להיות שתצאו חצי עירומים ובמשך היום הכל חם וטוב ושמשי ואז ברדת החשיכה או כאשר יירד גשם, פתאום תהפכו לגוש קירח ותצטרכו לחפש מחסה. לא נעים ולא נחמד. תדאגו לג’קט בלוקר או לצעיף כלשהו בתיק.

תבדקו את התחפושת שאתם קונים: אם קניתם תחפושת חדשה לפסטיבל או למסיבה, תלבשו אותה בבית ותסתובבו איתה קצת בשביל לוודא שהיא נוחה לכם ולא גורמת לכם לגירויים או שהיא פגומה. אין מבאס מלהיתקע עם בגד שעושה לנו פצעים או עם קרע במפשעה באמצע פסטיבל.

בהקשר לסעיף הקודם – אמנם לא הכי נוח, אבל תמיד במידה ואתם באים מחופשים תביאו אתכם משהו קטן להחלפה במידה ותקרה לכם תקלת מלתחה או שפשוט לא בא לכם יותר על התחפושת. אפשר מכנס קצר\טייץ וחולצה קצרה, כך שלא יהיה עמוס מדי בתיק.

אם הפסטיבל מתקיים ביום שמשי וקייצי ואתם לובשים משהו כמו חולצת רשת, קחו בחשבון שזה עומד להיות השיזוף שלכם בחודש הקרוב. חשוב לזכור ולהפנים!

באותו הקשר, זכרו להיזהר מהשמש כאשר אתם חשופים ונמצאים בחוץ הרבה זמן, אתם לא רוצים להישרף ביום הראשון של פסטיבל של 4 ימים (כן גם באירופה אפשר להישרף).

נעליים נוחות – כן, בוודאי שהתחפושת פלייבוי שלך תיראה מצוין עם עקב או משהו בסגנון, אבל להביא נעליים שהן לא נוחות לפסטיבל זה פשוט להרוס אותו לעצמכם, וחבל. זכרו – נוחות על פני יופי! פסטיבל זה לא מועדון הקלרה ולאף אחד לא אכפת מהנעליים שלכם.

מתאפרים מגניב לתחפושת בפסטיבל? אחלה! קחו בחשבון את תנאי מזג האוויר ואם ירד גשם מגעיל שיימרח לכם הכל או לא. חבל להשקיע שעות באיפור מגניב ואז להרוס אותו בגשם או לפחד לצאת לבמה בגלל זה.

בדקו אם אפשר להכניס את האביזרים שלכם לפסטיבל. הרבה פעמים לא יאפשרו לכם להכניס אביזרים חדים מדי או דמויי נשק לפסטיבל, אז קחו את זה בחשבון כשאתם מתכננים את תחפושת הזורו שלכם.

קראו עוד על:

שתפו את החברים

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם