בעקבות סמס: קנס של 110,000$ לפסטיבל הבריטי “Parklife”

צוות האתר | 5.01.2015 221

שתפו את החברים

אמנם אלה לא הודעות SMS המפרסמות מסיבות כושלות, הלוואות, דיאטות וריטלין, אך גם מקרה של הודעות פרסומיות של פסטיבלים לטלפון האישי, יכול להוות מטרד לא קטן.

הפסטיבל הבריטי “פארקלייף” מתחרטים כנראה על הקמפיין הפרסומי שהם ערכו לאחרונה, מאחר והם נקנסו בסכום עתק של 110,000$ ממשרד נציב המידע הבריטי.

כחלק מההכנות לאירוע השנה והקמפיין הפרסומי שנלווה אליו, שלחו המארגנים הודעות SMS לטלפון האישי של מתעניינים. ההודעה נכתבה כאילו הגיעה מ”אמא” והודיעה על מכירת כרטיסים לאפטר פרטיז. דבר קטן שהמפרסמים לא חשבו עליו הוא שלא לכל באי הפסטיבל יש בעצם אימהות. וההודעות התמוהות גרמו לאי נוחות וצער לרבים מהמשתתפים. מקבלי ההודעות החליטו לפעול ולהתלונן לרגולציה הבריטית והנציבות קיבלה לא פחות מ-76 תלונות שונות.(!!)

רוס פריור בת ה-19, איבדה את אמה כשאר ההיא חלתה בטרשת נפוצה. רוס טענה כי פרצה בדמעות כאשר ראתה את ההודעה הזו. היא מספרת “בטלפון היה כתוב –הודעה חדשה מאמא, על אף שאלה היו רק שתי שניות של פאניקה, הן היו נוראיות כי היה כתוב בהן אמא”.

הפסטיבל מצדו, לא לקח בהתחלה את הטענות ברצינות ואף צייץ “אז ככה מרגישה צנצנת מרמייט(תבשיל בריטי מסורתי)” loveitorhateit#.

מייד לאחר מכן, הפסטיבל התנצל על הקמפיין ושיתף פעולה עם תהליך החקירה.

“פארקלייף”, הוא פסטיבל מוזיקה המתקיים מאז שנת 2010 בעיר מנצ’סטר שבבריטניה באזור חודש יוני. אורכו של הפסטיבל הוא יומיים ומשתתפים בו אמנים ממגוון ז’אנרים שונים, החל מאינדי עד לדאנס והיפ הופ, עם אמנים כמו סנופ דוג, קייזה וגם קארל קוקס. הפסטיבל הולך וגדל מדי שנה ובשנת 2014 השתתפו בו כ-70,000 איש ביום.

עכשיו תחליטו אתם אם יש או אין דבר כזה “פרסום רע”.

האסמס שסיבך את משווקי הפסטיבל
האסמס שסיבך את משווקי הפסטיבל

רוצים גם לטוס להופעות בחו”ל?


שתפו את החברים

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם