ארה”ב: 1 מתוך 3 צעירים שהשתתפו בפסטיבל מוזיקה – נכנסו לחוב

Nelly Pavlovna | 11.08.2019 3301

שתפו את החברים

פסטיבלי מוזיקה הם אחד הדברים המהנים ביותר שקיימים, אבל הם בהחלט לא תחביב זול.
כרטיסים, תחבורה, שתייה, אוכל ולינה יכולים לקפוץ לסכומים עתק, בוודאי עם הפסטיבל נמצא בחו”ל ולא בקרבת הבית.
עם זאת, זה לא מה שמונע מצעירים רבים להשתתף בפסטיבלים ומתברר שהרבה מהם מוכנים אפילו להיכנס לחובות ורק לא לוותר על האירוע.

מסקר חדש שהתפרסם בארצות הברית, עולה כי שליש מדור המילניאלז (נולדו בין 1981-1996) שהשתתפו בפסטיבלי מוזיקה אינם יכולים להרשות זאת לעצמם ונכנסו לחוב בעקבות זאת.

הסקר התבצע בחודש יולי 2019 ו-1,019 אמריקאים חלקו בו את חווית הפסטיבלים שלהם.
וכך, 32% מהנשאלים אשר השתתפו לפחות בפסטיבל מוזיקה אחד השנה, הודו כי נכנסו לחוב לאחר שרכשו את הכרטיס. בנוסף, 23% מהנשאלים סיפרו כי נכנסו לחוב בגלל מחירי כרטיסים גבוהים בשלב זה או אחר בחייהם. לגבי כמות המשתתפים, כחצי מהנשאלים ענו כי ביקרו בפסטיבל מוזיקה אחד לפחות ב-12 החודשים האחרונים.

אם מסתכלים על מחירי הכרטיסים לפסטיבלי מוזיקה בשנים האחרונות, אז הנתונים האלה לא מפתיעים בכלל. סקירה קצרה של מחירי הכרטיסים לפסטיבלים המפורסמים בעולם:
אולטרה מיאמי – 300 דולר, EDC לאס ווגאס – 319 דולר, קאוצ’לה – 430 דולר וטומורולנד – 400 יורו (כולל קמפינג). כמובן שכל המחירים האלה הם לכרטיסי בסיס וללא חבילות מיוחדות. למי שמחפש לשדרג או לשלב חבילות טיסה אז כמובן שהמחיר יקפוץ בהתאם.

אבל החדשות הטובות הן שיש מגוון דרכים לחסוך על כרטיסים לפסטיבלים, בין אם זה לקנות כרטיסים יד שנייה מאנשים שמחפשים להיפטר מהם, לעבוד\להתנדב באירוע או אפילו לעשות חיפוש קצר באינטרנט ולקרוא על טיפים לחיסכון בפסטיבלים. בסופו של דבר, פסטיבלי מוזיקה הם חוויה מדהימה וייחודית ויש האומרים אפילו ממכרת, אך עם זאת כמובן שתמיד צריך להיות זהירים כשמדובר בסכום כסף גדול.

מקור: We rave you
https://weraveyou.com/2019/08/a-third-of-millennials-who-attended-a-music-festival-in-the-past-year-went-into-debt-to-afford-it/

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.

קראו עוד על:

שתפו את החברים

עשוי לעניין אותך

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם