האם זה יהיה הפסטיבל היחיד שכן יתקיים בקיץ?

Nelly Pavlovna | 25.05.2020 3100

שתפו את החברים

סוף סוף, הגיע הרגע שבו אנחנו לא מביאים לכם עוד ידיעה על ביטול\דחייה כזו או אחרת. גבירותיי ורבותי, יתכן מאוד כי בקיץ הזה יהיה לנו לפחות פסטיבל אחד, ונחשו מה? הוא גם די קרוב לארץ!
מדובר בפסטיבל המטורף אקזיט אשר מתקיים בסרביה ונחשב לאחד האירועים המוזיקליים הטובים באירופה.
אקזיט היה אמור להתקיים בתחילת חודש יולי אך כעת נודע כי הוחלט להזיזו לאוגוסט ולא לבטלו, מאחר והממשלה צופה שווירוס הקורונה באירופה ידעך עד אז.
ראשת הממשלה של סרביה, אנה ברנביץ’ מסרה כי: “אנחנו ממליצים להעביר את הפסטיבל לאוגוסט כי אנחנו מצפים שהמצב [של הקורונה] בכל אירופה יהיה בשליטה עד אז.”

הודעה כזו מראש מדינה טרם נשמעה מאז שהמגיפה החלה להתפשט וזה בהחלט חדשות טובות לכל תעשיית הפסטיבלים המדשדשת.
“פסטיבל עם תפוסה מלאה של 55,000 ביום ו-40 במות כנראה לא יחזור עד 2021, אבל אנחנו שמחים לשמוע שמצב הבריאות משתפר משמעותית ושאנחנו נוכל לציין את 20 שנות קיומו של פסטיבל אקזיט בקיץ הזה באירוע משמעותי ובטוח.” כתב מייסד אקזיט, דוסאן קובצ’ביץ’. “הבריאות והבטיחות של הקהל שלנו וכל מי שמעורב בפסטיבל, זה הדבר החשוב לנו ביותר. אנחנו נעבוד בתיאום עם גורמי בריאות על מנת לנקוט בכל אמצעי הזהירות ולהפוך את הפסטיבל באוגוסט לבטוח ביותר שיכול להיות.”

פסטיבל המוזיקה הרב-ז’אנרי אקזיט נוסד בשנת 2000 בסרביה, ומאז היווסדו הוא אירח את האמנים המוזיקליים המובילים בעולם, דוגמאת – מדונה, דה קיור, גאנז אנד רוזס, ארקטיק מונקיז וגם את תותחי מוזיקה האלקטרונית כגון דיוויד גואטה, נינה קרביץ, קארל קוקס ועוד רבים אחרים. האירוע זכה בפרס
הפסטיבל האירופאי הגדול הטוב ביותר בשנת 2013 ו-2017. בשנת 2019 ביקרו בו כ-200,000 מבקרים מ-90 מדינות שונות ברחבי העולם ובכך תרמו לכלכלה הסרבית כ- 16.4 מיליון יורו.

יהיה מעניין לראות איך יורידו את התפוסה ואיך בדיוק יהפכו פסטיבל המוני ל”בטוח” מבחינת קורונה, אבל אנחנו שמחים שיש אור בקצה המנהרה ויכול להיות שבעוד כמה חודשים נוכל לרקוד שוב יחד ברחבות של אירועים מסביב לעולם.

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.


שתפו את החברים

עשוי לעניין אותך

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם