דיג’יי אריק מורילו “I Like To Move It” נמצא מת בביתו

Nelly Pavlovna | 2.09.2020 2715

שתפו את החברים

חדשות עצובות בעולם המוזיקה האלקטרונית.
המפיק והדיג’יי הקולומביאני – אמריקאי בן ה-49 אריק מורילו נמצא מת בביתו שבמיאמי אתמול בלילה, ה-1 לספטמבר 2020.
על פי החדשות המקומיות בעיר, המשטרה נקראה לביתו בשעה 10:42 בבוקר (שעון מיאמי) וכרגע מתבצעת חקירה של נסיבות המוות. נכון לעכשיו, אין שום חשד לגבי מה שהתרחש במקום אך מהמשטרה נמסר כי לא נראה שום סימן לתקרית אלימה.

מורילו ניהל קריירת מוזיקה מצליחה כבר מתחילת שנות ה-80 והוא זכור לכולנו מהלהיט הנצחי I Live to Move It שכיכב גם בסדרת סרטי האנימציה – מדגסקר.
בחודש שעבר, המפיק נעצר בעקבות האשמות על תקיפה מינית שהתרחשה בחודש דצמבר, 2019.
על פי החשד, מורילו ועמיתה דיג’יית ניגנו במסיבה פרטית במיאמי ולאחר מכן נסעו יחד לביתו. על פי טענותיה של האישה, המפיק ניסה להתחיל איתה בצורה מינית מאוד אך היא דחתה את כל הצעותיו. לאחר מכן, היא טענה כי היא לא היתה פיקחת ומצאה חדר ריק לישון בו לבד והיא התעוררה ערומה כאשר מורילו עמד לצד המיטה, ערום גם הוא. האישה התלוננה למשטרה וערכת האונס חזרה חיובית עם ה- DNA של מורילו.
המפיק דחה את כל ההאשמות והשימוע המשפטי בעניינו אמור היה להתחיל ביום שישי הקרוב.

כנראה שהעולם לעולם לא ידע מה קרה באותו הלילה בין מורילו לאישה, אך עם זאת, עולם המוזיקה האלקטרונית ספד לאיש שהיה כה יקר לתעשייה ושכמובן היה חף מפשע עד שהוכחה אשמתו.
אמנים כמו ארמין ואן ביורן, דיוויד גואטה, סאנרי ג’יימס וריאן מרציאנו ועוד רבים אחרים הביעו את צערם ממותו הטראגי והמפתיע של אריק מורילו.

RIP.

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.


שתפו את החברים

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם