דיג’יי מיליארדר: אלון מאסק משחרר טראק EDM חדש

Nelly Pavlovna | 2.02.2020 3742

שתפו את החברים

מה אתה קשור? זו כנראה תהיה השאלה שרבים ישאלו את עצם לנוכח הידיעה הבאה.
הבוס הגדול של ענקית הרכבים החשמליים טסלה, מר אלון מאסק (48) הדרום אפריקאי שיחרר היום סינגל חדש בשם Don’t Doubt Ur Vibe. הוא פירסם בחשבון הטוויטר שלו תמונת טיזר שבה הוא נראה באולפן ההקלטות, מעט לפני שהעלה גם את הטראק. הבחור אף החליף את תמונת הפרופיל שלו לאולפן הקלטות שלא היה מבייש את גדולי המפיקים בתעשייה.

אלון מאסק לא זר לעולם המוזיקה, בשנה שעברה הוא שיחרר שיר בשם RIP Harambe על מותה של הגורילה האומלל הרמבה אשר נורה למוות לאחר שילד שהוזנח בידי הוריו טיפס לכלוב שלו בשנת 2016, הקליפ צולם בגן החיות של סינסנטי בארצות הברית. המקרה עורר הדים רבים וביקורות ברחבי העולם בעקבות הרצח המזעזע שגן החיות ביצע בגורילה והטיפשות הנוראית של הוריו של הילד.

אלון פרסם את השיר החדש בחשבון הסאונדקלאוד שלו וסיפר לעוקביו כי הוא זה שכתב את השיר וביצע את השירה.
הטראק החדש הצית שורה של מימז בהם אנשים השוו בין אלון מאסק למוזיקאי פוסט מאלון לאחר שעוקבים רבים טוענים מזה שנים כי השניים דומים. לא ברור אם חברתו של אלון, כוכבת הפופ גרימז, עזרה לו ביצירת הטראק או היוותה את ההשראה המוזיקלית של היזם והמיליארדר.
השיר הגיע לאחר שטסלה עקבה את פולקסווגן והפכה ליצרנית המכוניות השנייה בעולם מבחינת שווי השוק.
הטראק עצמו הוא לא ממש יצירת המאה והוא מרגיש יותר כמו מוזיקה ממשחק מרוץ מכוניות בזמן שבוחרים את הדגם שרוצים לנהוג בו. אלון, תמשיך לייצר טסלות ולנסות להגיע לחלל.

הקשיבו לטראק כאן:

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.

קראו עוד על:

שתפו את החברים

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם