מוזיאון מומם

בעיר הזו יוקם "מוזיאון המוזיקה אלקטרונית" הראשון בעולם

Nelly Weissfeld | 18.09.2021 2087

שתפו את החברים

מוזיאון חדש המוקדש כולו לז'אנר המוזיקה האלקטרונית עומד להיפתח במרכז העיר פרנקפורט שבגרמניה בחודש אוקטובר, 2021.
תערוכות של מוזיקה אלקטרונית ושאר מיצגי אמנות קמו במקומות אחרים בעבר, אך פה מדובר למעשה במוזיאון שלם שמוקדש לסגנון המוזיקה האהוב עלינו.

Museum of Modern Electronic Music או בקיצורו – Momem פרנקפורט, יחקור צלילים ייחודיים, את ההיסטוריה ואת עתיד התחום. המוזיאון יעניק למבקרים חוויה מקיפה עם מיצגים, אזורי הופעות ועוד מבחר הפעלות שמבטיחות לקשר בין ארכיטקטורה לצלילים.

"מומם יהיה מקום לחקור, לשמר ולחיות מחדש את הממדים ההיסטוריים ואת ההשפעה של מוזיקה אלקטרונית. מסע מההתחלה אל עבר העתיד. מקום של תנועה תמידית והתפתחות, שהופך ממוזיאון, לבמה, לבר, לאקדמיה. מוזיאון לא למבקרים, אלא לאורחים." (מתוך האתר הרשמי).

במתחם יהיו שבעה חלקים שיחקרו את תתי הז'אנרים השונים, כגון טכנו, האוס, דראם אנד בייס ועוד. בנוסף, המוזיאון יחקור בצורה ייחודית את ההשפעה העצומה שיש למוזיקה האלקטרונית על אמנות, אופנה וטכנולוגיה. אחת התערוכות במקום תהיה אוסף של דברי אמנות מקוריים ואייקונים, תצלומים והתקנים של אמנים ויזואליים מובילים. ואם כל זה לא מספיק, המוזיאון הולך לערוך סדנאות דיג'יי על ידי אנשים תעשייה מובילים, ערבי סרטים, ערבי קריאה, פאנלים, הופעות וערבי מועדון.

הפרויקט הראשון מסוגו הוא עבודה של הדיג'יים והמפיקים אלכסנדר אזרי ו- Talla 2XLC. העיר הגרמנית הגדולה פרנקפורט ידועה בתור אחת החלוצות של תעשיית המוזיקה האלקטרונית באירופה ושל הטכנו במיוחד. בעיר תמצאו כמה מועדונים אייקונים כגון דוריאן גריי, אומן, קוקון ועוד רבים וטובים.
המוזיאון הוא עוד צעד חשוב מאוד בתחום, צעד שנועד לבסס את הז'אנר כסגנון אומנותי לכל דבר ולקדם את המעמד שלו מבחינה ממשלתית ותפיסתית.

לעוד מידע כנסו לכאן.

תמונה ראשית: פייסבוק

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.

קראו עוד על:

שתפו את החברים

עשוי לעניין אותך

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם