באלבום החדש של אד שירן: סקרילקס, קארדי בי, ברונו מארס, קמילה קביו ועוד..

Nelly Pavlovna | 21.06.2019 3654

שתפו את החברים

אד שירן הבריטי (28) הוא אחד מהמוזיקאים הגדולים ביותר בעולם כרגע, לכן זה לא מפתיע שברגע שהוא מוציא אלבום חדש – כל תעשיית המוזיקה מתרגשת.
אלבומו האחרון של שירן, עם השם הפשוט: ÷ היה לאלבום הנמכר ביותר בשנת 2017 והשלישי הנמכר ביותר בשנת 2018, בשבוע הראשון לצאת האלבום הוא מכר 672,000 עותקים ברחבי בריטניה ואלה הם שיאים שבהחלט קשה להתעלות עליהם.
אבל הליין אפ שאד שירן חשף לאלבומו החדש הוא אחד מהנוצצים בתעשייה, לכן לא נופתע אם הוא ימכור אף יותר מקודמו.

שמו של התקליט החדש הוא ” No 6 Collaborations Project” והוא המשך של ” No 5 Collaborations Project” שהוא EP של אד משנת 2011, הוא עתיד לצאת בתאריך 12 ביולי, 2019.
השירים באלבום החדש כוללים שיתופי פעולה נוצצים שכמעט ולא נראים בתעשיית המוזיקה, אחד מהם כבר יצא כסינגל – I Don’t Care יחד עם ג’סטין ביבר, אשר בילה 5 שבועות במקום הראשון בבריטניה והסינגל Cross Me יחד עם צ’אנס הראפר ו- PnB Rock.

אז מי הם הסופרסטארים שקיבלו את הכבוד לעבוד עם אד?

קארדי בי, ברונו מארס, קמילה קבלו, טרוויס סקוט, HER, מיק מיל, סקרילקס וגם חאליד.

באלבום תמצאו גם את הטראק Remember the Name המחבר בין אמינם ו-50 סנט אשר לא שיתפו פעולה מזה 10 שנים!
וזה עוד לא נגמר – סטורמזי, דייב וג’יי האס, Young Thug ואלה מיאלסו נמנים בין שיתופי הפעולה שבתקליט החדש.
אד שירן רגיל לעבוד עם ראפרים, האלבום “No 5 Collaborations Project” כלל שיתופי פעולה עם אמנים כמו JME, Ghetts ווילי. בשנת 2012 הוא שיחרר EP בשם The Slumdon Bridge יחד עם הראפר האמריקאי Yelawolf. שירן הגיע למקום הראשון עם הטראק River בשיתוף עם אמינם וגם גייס את סטורמזי לעזור לו עם רמיקס ללהיט המטורף Shape of You.
אד הקליט את האלבום החדש במהלך סיבוב ההופעות האחרון שלו – Divide שכידוע, הפך לסיבוב ההופעות הרווחי ביותר בעולם, שיא שהיה שייך עד אז ללהקה האירית U2 עם הסיבוב 360° בין השנים 2009-2011.
האם נזכה יום אחד לראות את אד שירן אומר “ערב טוב תל אביב?”, אולי.


שתפו את החברים

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם