4 מליון עוקבים בטוויטר לא עצרו מהמעריץ הזה מלהגיע לסקרילקס

צוות האתר | 25.11.2014 373

שתפו את החברים

מי אמר שחלומות לא מתגשמים? סקרילקס משחרר רמיקס שמעריץ שלח לו

סקרילקס הוא אחד מהמפיקים והדיג’יים הטובים והאהובים ביותר בעולם, אבל את זה אתם בטח כבר יודעים. מה שכן מפתיע הוא שלא כמו הרבה דיג’יים אחרים ברמתו, סקרילקס גם לא שוכח מהמפיקים המתחילים שמנסים לפלס את דרכם ולפרוץ דרך פרסום ההפקות שלהם באינטרנט.

הסיפור האחרון שרץ ברשת הוא הרמיקס החדש לשיר שלו Ease My Mind, שעשה מפיק מתחיל מניו יורק בשם Jai Wolf. את הרמיקס סקרילקס שמע לראשונה מהודעה שהוא קיבל בטוויטר, ולמרבה הפלא סקרילקס מצא זמן להאזין לשיר והוא התאהב בו מיד, ומאז הוא שם את הרמיקס בכל הופעה שלו.

סקרילקס, זד, ופורטר רובינסון
סקרילקס, זד, ופורטר רובינסון

זו לא פעם ראשונה שסקרילקס מעלה אמנים מתחילים להצלחה דרך הפקות שהם שלחו לו, או כאלו שהוא שמע באינטרנט. האמן תמיד מחפש כישרונות צעירים בשביל לקדם ולהחתים בחברת ההפקות המצליחה שלו OWSLA. מבחינתו הדבר היחיד שמשנה זה איכות המוזיקה, ולא מי שמפיק אותה. אם היא טובה, הוא ישים אותה בכל סט שלו.

העובדה שסקרילקס חושב כך היא לא מובנת מאליה. אמן ברמה שלו עובד כל היום מסביב לשעון ללא מנוחה, ומקבל אלפי הודעות ממעריצים אם זה בפייסבוק, בטוויטר או בכל מקום אחר. עקב כך אין לו בכלל זמן לעצמו, אז בטח שלא להאזין ליצירות ולהפקות שמעריצים שלו שלחו לו. אך נראה שסקרילקס יכול לעשות את כל זה, וגם להספיק לתקלט במסיבות פרטיות בחינם. כבר לא פעם ששמענו שהוא ודיפלו הספיקו להביא סט מטורף באיזה מסיבת קולג’ או יאכטה.

אז לכל האמנים המוכשרים שמחפשים דרך לעלות להצלחה ולהכרה עולמית, תדעו שסקרילקס יכול להגשים לכם את החלום בקלות. ולאלו שלא, תהנו מהמוזיקה היפה והייחודית שהאמן מביא לנו

אהבתם את האייטם? עקבו אחרינו עכשיו >>

שתפו את החברים

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם