הילד הרע של ה-EDM מגיע לישראל! מי אתה Dyro ?

בר מנור | 14.06.2016 398

שתפו את החברים

[:IW]הוא אחד מהשמות הלוהטים ביותר כיום בתעשייה, ממוקם במשבצת ה-27 בדירוג מאה ה-DJ’S הטובים בעולם, הגיע למעמדו לאחר שלמד מהטובים ביותר (מי אם לא, חברו הטוב Hardwell) בעל לייבל נחשק בו חתומים הכישרונות הצעירים הבאים בתחום, נתמך ומושמע על ידי DJ’S המבוקשים ביותר בעולם- הכירו את Dyro, שנוחת כאן ביום חמישי הקרוב!

Dyro או Jordy van Egmond  בשמו האמיתי, בן ה-24, הוא לחלוטין תופעה מוזיקאלית פנומנאלית בתחום ה-EDM  כיום.
לאחר שביסס את מעמדו בעולם המוזיקה האלקטרונית באמצעות אין ספור שיתופי פעולה אומנותיים עם מפיקים מהמעלה הראשונה והופעות שידועות בתור חוויות מרהיבות מפוצצות באנרגיה ואווירה טובה, ההולנדי מגיע לישראל להופעה חד פעמית ב-23.6, יחד עם הצמד הישראלי RIOT והכוכב תומר מייזנר, וזה הולך להיות מדהים!

הסיפור של Dyro לתהילה, הוא “סיפור סינדרלה” קלאסי:
האמן הנודע והנחשק Laidback Luke גילה את הצעיר דרך פורום שגרתי לחלוטין, זאת לאחר ששחרר כמה מהיצירות הראשונות שלו. דרכו של Dyro  לחתימה עם חברת התקליטים של “הארדוול,”Revealed Recordings הייתה קצרה במיוחד- והוא נהפך לרכש המרענן ביותר בצוות הטרי של הלייבל.

ברזומה שלו נרשמו הישגים רבים: שיתופי פעולה עם Dannic, Tiesto, Headhunterz, Bassjackers ו- Amba Shepherd, אין ספור חתימות בלייבלים איכותיים כמו: “Revealed Recordings” , “Musical Freedom”, “Spinnin’ Records, לייבל מיוחד משלו בשם “WOLV Records, ואפילו היה להופעת החימום האישית של Hardwell בחלק מסיבובי ההופעות השונים שערך בשנים האחרונות.
לא קשה במיוחד לראות כי ההתקדמות המקצועית של Dyro בשנה האחרונה מרקיעה שחקים.
בקיץ האחרון, לקח חלק בפסטיבל Tomorrowland , כמו כן גם ב –Ultra  2016 המצוין, ועתיד להתפקד לצד הקולגות השונות ב- “Sziget Festival” בקיץ הקרוב בבודפשט.


Dyro  מראה יכולות בבלגיה


Dyro ו- Dannic- נועדו אחד לשני?


הלהיט שכבש מצעדים, בשיתוף עם החבר הטוב- Hardwell.

בואו לקחת חלק בחוויה המוזיקאלית של Dyro – לפרטים וכרטיס לחצו כאן!

[:]


שתפו את החברים

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם