לנוחיותך שירות לקוחות : 07-777-84449 בימים א-ה בשעות 10:00 - 20:30 או צור קשר

המגזין

חבר ההרכב DVBBS נעצר באשמת אחזקת מריחואנה

חבר ההרכב DVBBS נעצר באשמת אחזקת מריחואנה

צוות אתר

28 בנובמבר 2014

לכל התגובות

אז כן, מסתבר שיש עוד מקומות בעולם שעוצרים אנשים על החזקת כמה גרמים של מריחואנה, מדינת ג'ורג'יה בארה"ב למשל.

הדיג'יי כריס ואן דן הוף, חבר הצמד הפופולרי והמצליח DVBBS נעצר באשמת אחזקת מריחואנה לאחר הופעה באטלנטה. לאחר שסיימו את הסט, חזרו השניים לחדרם בבית המלון, שם ניגשו אליהם שלושה שוטרים. אלה הבחינו כי בחזקתו של כריסטופר ג'וינט ועצרו אותו מיד לאחר מכן.

אחיו אלכס, החצי השני של ההרכב המצליח, הודיע על המעצר התמוה בטוויטר ואף העלה את תמונת המעצר של אחיו (בצירוף מילות "חהחה"). אלכס ביקר קשות את המשטרה באטלנטה – "יש רוצחים, אנסים וסוחרי סמים אמיתיים ברחובות מסביבנו וזה (המעצר) דורש שלושה שוטרים, תעשו לי טובה."

" 3 cops to arrest someone with a joint in a hotel room making music ... makes sense "

" 3 cops to arrest someone with a joint in a hotel room making music … makes sense "

לפי החוקים הנוגעים לסמים במדינת ג'ורג'יה שבארה"ב, החזקה של 28 גרם או פחות של מריחואנה נחשבת לעבירה בדרגה בינונית והעונש עלול להגיע מקנס של 1000$ ועד למאסר של שנה.

לפי טענת הצמד, כריסטופר נתפס כשבידו פחות ממחצית ג'וינט בלבד. כריסטופר שילם קנס של 400$ ושוחרר ישירות לטיסה לאוסטרליה, להמשך סיבוב ההופעות העולמי המצליח.

הצמד העולה, המורכב משני האחים הקנדים כריסטופר ואלכסנדר ואן דן הוף, פעיל רק כ-3 שנים וכבר הצליח לשבור שיאים בכל רחבי העולם. מלהיטים מפלצתיים כמו "צונאמי", We Were Young, Immortal, ו-Gold Skies (האחרון בשיתוף עם מרטין גריקס וסנדר ואן דורן) ועד לסיבובי הופעות בין יבשתיים מטורפים והופעות על במות הפסטיבלים הנחשבים ביותר כגון אולטרה וטומורולנד.

D

האחים ידועים ברוחם הצעירה והפרעית- לא פעם הצהירו השניים על אהבתם למריחואנה ושתיית אלכוהול. הרוח הזו מתבטאת גם במוזיקה שהם יוצרים והלהיט הגדול שלהם We Were Young מדבר על היותם צעירים ופזיזים ועל כל הטעויות אך גם על החוויות שמתרחשות עקב כך.

באחד הציוצים שפרסם כריסטופר לאחר המקרה הוא כתב "לעזאזל… הייתי צריך פשוט לאכול את זה." אכן, הלקח מהמעצר בהחלט נלמד.

אהבתם את האייטם? עקבו אחרינו עכשיו >>