הפשע לא משתלם: מאסר לשחקנית ההולנדית על סחר סמים בטומורולנד

ran | 20.11.2019 210

שתפו את החברים

רובנו נחשוב שברגע ששחקנים כובשים את המסך, הם כבר לא צריכים חלטורות צדדיות ובטח לא כאלה שאינן חוקיות בעליל. אבל זה לא המקרה של השחקנית ההולנדית עמנואל גריבס (34) שנתפסה בפסטיבל טומורולנד בלגיה 2019 כאשר ברשותה כמות לא מבוטלת של סמים. כעת, השחקנית קיבלה את גזר הדין שלה מבית המשפט הבלגי. 

 

אם חשבתם שהסוחר הממוצע הוא בחור מפוקפק עם קפוצ’ון כהה, אז מסתבר שסוחרים יכולים להיות מכל קצוות עולם התעסוקה ובכך אפילו עולם הבידור. על פי ההאשמות, השחקנית התכוונה לסחור כמויות גדולות של סמים בפסטיבל טומורולנד 2019 בבלגיה. היא נתפסה באירוע כאשר ברשותה סמי מסיבות אסורים רבים, בניהם – כדורי אקסטזי, MDMA, קוקאין וקטמין. אבל זה לא הכל, כאשר דירת ה- Airbnb בה היא וחברותיה שהו נבדקה, נמצאו בה אף סמים נוספים – 100 כדורי אקסטזי, 20 גרם קוקאין, 10 גרם קטמין ועוד כמויות של MDMA. בית המשפט הבלגי גזר עליה שנתיים מאסר מתוכן שנה על תנאי וקנס של 8000 יורו. 

ולמי שתוהה למה לעזאזל לשחקנית פעילה לעשות דברים שכאלה? אז התגובה הרשמית של עמנואל גריבס הייתה שהיא פשוט התכוננה לתפקיד חדש של סוחרת סמים והיא רצתה להבין לעומק את העולם הזה (אהא), עם זאת, עורך דינה טען לאחר מכן שזו היתה החלטה מטופשת (מה אתה אומר), בנוסף, “התפקיד” שהיא התכוננה אליו גם הוא אינו ידוע. 

כתוצאה מהמשפט השחקנית הושעתה לזמן בלתי מוגבל מתוכנית הטלוויזיה ההולנדית Spangas בה שיחקה מורה לספורט.

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.


שתפו את החברים

עשוי לעניין אותך

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם