הכירו את הדי’גיי שעושה היסטוריה: מי אתה Oliver Heldens ?

בר מנור | 8.07.2015 293

שתפו את החברים

[:IW]

הוא רק בן 20, וכבר הוחתם בחברת התקליטים של Tiesto הגדול, סוחף את כל תחנות הרדיו של הבריטיים במקומות הראשונים במצעדי המוזיקה הכי גדולים, בעל תחנת רדיו אישית משלו, ואיך לא- הוא גם הולנדי.
כל הדברים שתמיד נראו לנו קצת מעורפלים אצל האמן שהולך לשבור כמה וכמה רעפים במוזיקה ההאוס והאלקטרונית- קבלו את אוליבר הנדלס.

לפני שנה, לאחר ששבר את הקהל בסט מדהים מכל הלב עבור קהל ה-Creamfields הענק בלונדון, אוליבר פינה כמה דקות עבור ראיון קצר לאתר גדול יחסית אשר עובד בכל רחבי העולם באמצעות כתבים רייברים, צלמים ומעצבים חובבים.

גם כישרוני וגם מגלה עתידות?

הוא נשאל:”האם אתה רואה עצמך כחלוץ במוזיקה שאתה מפיק ומחדיר למיינסטרים?”
והוא ענה:”הרבה אנשים מסתכלים עלי, זה כאילו שכל התעשייה מביטה בי, בגלל שיש לי השפעה על הצליל. זה מרגיש לי כאילו שזה עניין של זמן עד שכל התעשייה תתעסק בי.”

Last year I was in the crowd and now I’m rocking the mainstage myself! Ultra Music Festival was amazing 🙂

Posted by Oliver Heldens on Saturday, March 28, 2015

והוא צדק.
אוליבר הוא אומנם בשר חדש וטרי בתחום ה-EDM העצום, אך רק בתוך שלוש שנים, (ואפשר לומר דגש ענק על השנה האחרונה שבה נראת ההצלחה שלו בצורה הכי טובה), אך הוא החליט שהוא לא יהיה יותר חלק מהאמנים הפוטנציאלים הללו, שאנחנו שומעים טרקים שלהם אך ורק בסטים של אחרים, וכך קרה.
הוא החל לפרסם כמה וכמה דברים בערוץ האישי שלו, זרק כל מיני שחרורים חדשים היישר מהפלטות אל האינטרנט והמתין.

יודע לעשות מסיבה טובה – אוליבר.

לא עבר הרבה זמן עד ש-Tiesto פנה עבור סגירה של חוזה לאמן חדש יחד עם החברה שלו, אליו יצטרפו בהמשך גם הנהלת spinnin records שעליה ואותה אנחנו לא מפסיקים לשמוע, המחזיקה בין היתר גם בשותפות עסקית עם החברה של Tiesto.
ככל שהזמן עובר, ככה יותר ויותר אנשים מכירים את המותג החדש בשוק: Oliver Heldens.

הולנדי בן 20, מוכשר כאין כמוהו שבשנה האחרונה שחרר לרייברים המאזינים לו כמה יצירות מופת כמו: “melody”, “koala”,”gecko”, “can’t stop playing” ועוד ועוד ועוד.

השחרור הראשון שלו Uהחתמה הראשונה והרשמית שלו אצל Spinnin records, הייתה ה”Stinger”, שתפס את העין של כ- 5 מליון צופים ביוטיוב, ומאז, העלייה לפסגה החלה.

תחת החברה הגדולה והמדהימה הזו, יושבות 40 חברות מיני אשר חתומות בשותפות עסקית יחד איתה.
אחת מהן היא של טייסטו, הכישרון ההולנדי מהוותיקים ביותר בתחום.
בחברתו הפרטית “Musical Freedom”, השתחרר הלהיט “Gecko” שנתן למותג הפרטי והרך שלהם, אוליבר, דחיפה ענקית קדימה, ובכך בעצם אוליבר החל לחדור לזאנר ה-EDM, והצליח לחהתברג בתעשייה של הגדולים, בגיל כה צעיר.

אוליבר ידוע בתור אמן מדהים אשר נע יחד עם סגנון המוזיקה המשולב שלו, משהו בסגנון הדיפ האוס, הטכנו, וההשפעה ההולנדית והבריטית הכבדה.
אנחנו לא נותנים לו עוד הרבה זמן עד שהוא יתברג סופית בתעשיית המוזיקה האלקטרונית, ויהפך לכוכב מנצנץ יחד עם כל התותחים האמיתיים.

ציוץ קטן מהצ’טרולט של הסופרסטאר העולה לא יזיק, אוליבר הנדלס עם היצירות.

[:]


שתפו את החברים

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם