בעקבות הקורונה: דיפלו בבידוד מילדיו

Nelly Pavlovna | 26.03.2020 3026

שתפו את החברים

עד לפני מספר שבועות, רוב העולם עוד לא התייחס ברצינות לנגיף הקורונה וחשב כי מדובר בשפעת ותו לא. אך כעת, כולם כבר מבינים שמדובר בהרבה יותר מסתם שפעת וכולנו צריכים להילחם בו על ידי מניעה של אינטראקציה חברתית מכל סוג.
חייהם של דיג’יים ומפיקים הם עמוסים ולחוצים ומדי יום הם פוגשים עשרות אנשים חדשים ומופיעים בפני אלפים אם לא יותר. כך שסכנת ההידבקות שלהם מהעבודה היא גדולה מאין כמותה, ולכן מפיק העל האמריקאי דיפלו החליט לבודד את עצמו מילדיו על מנת לא לסכן אותם ואת סבתם שאיתה הם מתגוררים.

View this post on Instagram

My son's are too young to understand the complexities of what's happening. But they aren't anxious and nervous like the rest of us. They live in a house with their grandmother who is the most vulnerable. I have been in contact with hundreds of people in the past four weeks… And I'm staying away from the house until I am cleared of the virus. This hurts because I miss them so much they are what makes me wake up every day and live and breath, they are my ultimate joy, but this is my sacrifice to make sure everyone around me is safe.. I haven't had this much time home in years, and I wanted to build Legos and watch movies with them.. But for now im just going to stay by the window and listen to them play drums and sing for me .. Think about others in every decision you make in the coming weeks. This isn't A drill.. We already have enough news from Italy Iran Korea and China about the best ways to slow this.. We need to be smart, going out and interacting with groups is canceled, but kindess is not canceled, Love is not canceled, empathy is not canceled. Happiness is not canceled… Stay strong for the ones who can't right now

A post shared by Thomas Wesley (@diplo) on

בפוסט קורע לב בחשבון האינסטגרם שלו הוא חשף את הדברים הבאים:
“הבנים שלי קטנים מדי בשביל להבין את המורכבות של המצב. אבל הם לא חרדים ולחוצים כמו כולנו. הם גרים בבית עם סבתא שלהם, שהיא מהקבוצה הכי פגיעה. הייתי בקשר עם מאות אנשים בשבועות האחרונים… ואני מתרחק מהבית עד שאני אהיה נקי מהווירוס. זה כואב כי אני מתגעגע אליהם כל כך, הם גורמים לי לקום בכל יום, לנשום ולחיות, הם האושר האולטימטיבי שלי, אבל זו ההקרבה שלי בשביל לוודא שכל מי שמסביבי מוגן… לא ביליתי כל כך הרבה זמן בבית מזה שנים, ורציתי לבנות לגו ולראות איתם סרטים… אבל כרגע אני הולך להישאר רק ליד החלון ולשמוע אותם מנגנים בתופים ושרים עבורי… חשבו על האחר עם כל החלטה שאתם עושים בשבועות הקרובים. זה לא תרגיל… יש לנו כבר מספיק חדשות מאיטליה, איראן, קוראיה וסין לגבי הדרכים הטובות ביותר להאט את זה. אנחנו צריכים להיות חכמים, לצאת ולהתרועע עם אנשים מבוטל, אבל אדיבות לא מבוטלת, אהבה לא מבוטלת, אמפתיה לא מבוטלת, אושר לא מבוטל… הישארו חזקים למען אלה שלא יכולים כרגע.”

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.


שתפו את החברים

עשוי לעניין אותך

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם