דיג’יי דילון פרנסיס: הסבת מקצוע עומדת על הפרק?

בר מנור | 22.04.2019 2450

שתפו את החברים

דילון פרנסיס, אחד מהדמויות הצבעוניות והמוכשרות בסצינת המוזיקה האלקטרונית, אישר את הידיעה כי הוא לוקח חלק בפרויקט יצירה ענק עבור רשת שידורי הטלוויזיה האמריקאית- פוקס!

במסגרתה של יצירת תוכנית טלוויזיה חדשה, הודה חלוץ המומבאטון כי הוא עובד לצד ספסנר פורטר, התסריטאי שמאחורי עלילות הסדרה “איש משפחה”. השניים משמשים כתסריטאים של סדרת אנימציה חדשה שתעלה ברשת השידור האמריקאית, פוקס, שנחשבת כיום לאחת מהמרכזיות בארצות הברית.

דילון, שבשנה האחרונה החל בשיתוף פעולה רחב היקף לצד הכוכבת האוסטרלית- אליסון וונדרלנד, נמצא כעת באחד מפרקי השיא בקריירה מרתקת וחסרת מעצורים. לפני כחודשיים הוציאו השניים קולאב אשר לא מפסיק להתנגן בהופעותיה של האוסטרלית, בהן מרבה המפיק להגיח ככוכב אורח או כסט עצמאי.

הקולאב האחרון עם אליסון?

עד כה, הפרטים אשר נוגעים לתוכנית העתידית ואושרו לפרסום הם שמדובר על תוכנית קומדיה המבוססת על ‘Gerald’s World’. ‘Gerald’s World’ הוא אותו יקום בו ג’ארלד, הפנייאטה הצבעונית של פרנסיס חיה. ג’ארלד לוקח חלק מרכזי בשורת סרטונים הומוריסטית ורחבה למדי, שדואג האמן לתחזק עבור המעריצים. אם הבובה והאגדה לא מוכרת לכם- אנחנו ממליצים לכם להתחיל לעקוב אחרי דילון ברשתות החברתיות– אתם לא תצטערו.

אז האם מדובר בהתחלה חדשה עבור פרנסיס או שמא תחביב מתפתח שיחיה לצד אורח החיים המשוגע שמנהל האומן בשנים האחרונות? נכון לרגע זה, פרנסיס לא מראה סימני עצירה על הבמות. עד כה לא ידוע על הסבת מקצוע מוחלטת- אך לפי רשתות השידור, התוכנית מיועדת לשעות השיא של הרשת המדוברת. אם הפרויקט אכן יהפוך לתוכן פריים טיים איכותי- יכול בהחלט להיות שנהיה עדים לדיג’יי הראשון שיבצע מעבר מתחום הפקת המוזיקה להפקת סדרות טלוויזיה.


שתפו את החברים

עשוי לעניין אותך

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם