הסיבה המדהימה מאחורי הפרישה של דיאורו

צוות האתר | 10.11.2014 341

שתפו את החברים

אריק אורוסקויאסטה או בשמו האחר דיאורו הוא אחד השמות הלוהטים היום בעולם הedm. אחרי הפריצה הגדולה שלו השנה וזכייתו במקום ה19 ברשימת מאה הדיג’יים הטובים בעולם של המגזין Dj mag , נראה היה שהדיג’יי רק במגמת עלייה, אך לדיאורו יש תוכניות אחרות לגבי עתידו.

ב-17 במאי 2014, הכריז האמן העולה בחשבון הטוויטר שלו על פרישתו מתקלוט בזמן הקרוב, אך הוסיף ואמר שהוא ימשיך להפיק הפקות מקוריות ומקפיצות כמו שהפיק עד עכשיו, ולעבוד על חברת ההקלטות העולה שלו Pandafunk.

הופיע בישראל יחד עם סטיב איוקי, כ-7,000 בליינים זכו לראות אותו בישראל!
הופיע בישראל יחד עם סטיב איוקי, כ-7,000 בליינים זכו לראות אותו בישראל!

הוא הסביר שהגיע להחלטה הקשה הזו מכמה סיבות, הראשונה והחשובה מביניהן היא להשקיע ולבלות יותר זמן עם משפחתו. הוא טוען שבזמן מסע ההופעות היה לו מעט זמן להיות עם אשתו ולעזור לה בגידול שני ילדיו וזה הקשה עליו, בעיקר הגעגועים והמרחק מהם.

שנית, למרות שמסע ההופעות עזר לו להתפתח ולגדול, הוא לקח את כל הזמן שלו להשקיע בדברים אחרים. כרגע לדיאורו יש חברת הקלטות עולה בה חתומים מספר כישרונות מתחילים שזקוקים לעזרה ולהדרכה, מה שהאמן לא הצליח לספק להם כל כך בגלל לו”ז ההופעות העמוס. כעת, יהיה לו יותר זמן להשקיע בהם ובחברה שלו כך שגם הם יוכלו להתפתח ולא רק הוא.

ובנוסף, סיבה יותר משמחת לפרישתו היא שכעת שיש לדיאורו יותר זמן פנוי, יהיה לו יותר זמן להפיק שירים חדשים ומפציצים בשבילנו. וכפי שהאמן טוען, אין דבר יותר טוב ממוזיקה חדשה ואיכותית.

כזכור, דיאורו היה פה בפברואר שנה שעברה בגני התערוכה וחימם לסטיב איוקי בהופעה מטורפת. אני בטוח שהרבה מכם מאוכזבים לדעת שלא נראה את אחד האמנים האהובים בעולם הedm פה בארץ בשנית או בכלל בהופעה בזמן הקרוב. אך אפשר להתנחם בעובדה שלפחות הפרישה למטרה טובה, ושהאמן חושב קודם כל על משפחתו במקום על עצמו.

אהבתם את האייטם? עקבו אחרינו עכשיו >>
שתפו את החברים

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם