5 דברים שלא ידעתם על דבורה דה לוקה (Deborah De Luca)

Nelly Weissfeld | 24.05.2021 2461

שתפו את החברים

המפיקה האיטלקייה המוכשרת דבורה דה לוקה היא אחד מהשמות החמים ביותר בסצנת הטכנו הבינלאומית.
לבחורה היפיפייה יש מיליוני מעריצים ועוקבים ברשתות החברתיות, אותם הצליחה לשבות בעזרת הכישרון הייחודי שלה, המראה הכובש ועם מוסר העבודה הבלתי מתפשר. לרגל הגעתה של דה לוקה לארץ הקודש הנה לכם 5 עובדות שלא ידעתם על המפיקה המצליחה.

1. דבורה גדלה בשכונת סקאמפיה, בפאתי נאפולי שבאיטליה למשפחה מעוטת יכולת. להוריה לא היה מספיק כסף לשלוח אותה לחוגים אבל דבורה לא נתנה לזה לעצור אותה ולמדה לרקוד. היא החלה לעבוד כמלצרית במועדון ואחרי זה עברה לתחום הריקוד ורק לאחר מכן, למדה את אמנות התקלוט בעזרת ידיד טוב ועברה לעמדת הדיג’יי.

2. בשנת 2013, דבורה דה לוקה הקימה לייבל משלה בשם Sola mente. היא נימקה את החלטה בכך שרצתה את החופש שלה לשחרר מוזיקה ללא לייבל גדול שמחליט עבורה.

3. התקליט הראשון שהוביל אותה להתאהב במוזיקה אלקטרונית היה Like a Prayer של מדונה. “בפעם הראשונה, שמעתי צלילים שהיו שונים מהאחרים, הרגשתי קצב מדויק מאוד והסקרנות לצלילים האלה, זה מה שהוביל אותי לאן שאני היום.”

4. דבורה היא חובבת כלבים גדולה. יש לה כלב בשם פיליפו ועוד מספר כלבים שהיא אוספת מהרחוב ומוסרת לבני משפחה וחברים. את פיליפו היא מצאה לפני 10 שנים, פצוע וקשור לעמוד והיא החליטה לאמץ אותו, על אף שלא יכלה לכלכל חיית מחמד.

 

5. דבורה היא אושיית רשתות חברתיות לא קטנה. יש לה כ-1.4 מיליון עוקבים באינסטגרם ועוד 2.3 מיליון עוקבים בפייסבוק. את ההצלחה הווירטואלית שלה היא מסבירה שכך שהיא מראה לאנשים את החיים שלה כפי שהם באמת.

עובדת בונוס – דבורה היא צמחונית גאה.

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.


שתפו את החברים

עשוי לעניין אותך

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם