רובין שולץ מצטרף לדייויד גואטה בישראל: 10 דברים שלא ידעתם עליו!

בר מנור | 13.09.2018 5043

שתפו את החברים

רובין שולץ, ממפיקי הטרופיקל והדיפ האוס המפורסמים ביותר בעולם, יאחד כוחות עם מפיק העל דיוויד גואטה על במת הלייב פארק בעוד פחות משבועיים! בואו לבדוק- מה אתם באמת יודעים על אחד מהשמות החמים בגרמניה?

הוא בן 31!

למרות החזות הצעירה של מותג הטרופיקל האוס העולה, רובין שולץ יחגוג את יום הולדתו ה-31 בסוף אפריל האחרון!

הוא ודיוויד גואטה לא רק קולגות!

זו לא הפעם הראשונה שהגרמני ישתף פעולה עם גואטה על הבמה. מעבר להיותם קולגות, דיויד גואטה ורובין שולץ מרבים לבלות יחד ואף להופיע ביחד: רובין ודיוויד במהלך התקופה האחרונה, הם הופיעו יחד כ- 39 פעמים!

וגם..הם מחזיקים בשיר משותף!
השניים שידועים בכישורי הפקה גבוהים במיוחד, גם העבירו שעות אולפן רבות זה לצד זה. השיר המפורסם שלהם שראה אור בינואר 2017 ומונה נכון לרגע זה כמעט 20,000,000!

הוא הועמד לפרס גראמי!

רובין שולץ הועמד לפרס גראמי בקטגוריית הרימיקס הטוב ביותר לשנת 2014, בטקסו ה-57 של המפעל המפורסם בעולם. הרימיקס שכמעט קטף את התואר היה זה ששולץ יצר עבור שירו של Mr probz, “Waves”, שזכה לחשיפה עצומה ביוטיוב- יותר מ-310,000,000 מאזינים מאז העלאתו!

הרימיקס המפורסם ביותר שלו עומד חצה את ה-500,000,000 האזנות!

אחד מהיצירות שבזכותן יצר את מעמדו הבינלאומי, היא רימיקס נוסף שהכין המפיק עבור “prayer in c” של הצמד הישראלי-צרפתי (!),lilly wood and the pick. הרימיקס שהועלה לפני 4 שנים נחשב לאחד מהמושמעים באותה שנה בכל רחבי העולם ובעוד מילים אלו נכתבות, הקליפ עומד על 501,587,891 צפיות!

הוא נחשב לאחד ממאה הדיג’יים הטובים ביותר בעולם כיום!

הגרמני לוקח חלק ברשימתו היוקרתית של מגזין “DJ MAG” הבריטי. הדירוג, שנחשב לאחד מהחשובים ביותר בעולם המוזיקה האלקטרונית מפורסם על בסיס שנתי. בדירוג האחרון, נחשף כי רובין דורג במקום ה-76!

הלהיט האישי המצליח ביותר שלו עומד על כ-375,000,000 צפיות!

רובין שולץ ידוע בתור ממקסס בחסד ועילוי בתחום העיבוד, אך רבים נוטים לשכוח שהוא אחראי גם על אחד מהלהיטים המצליחים של שנת 2015. השיר, שהפך למשגשג במיוחד לאור האזנות מרובות בתחנותה רדיו בינלאומיות, עומד כעת על 375,000,000 האזנות ביוטיוב. רובין כ”כ גאה ביצירה המדהימה שהוא אף כינה את אלבום האולפן השני שלו על שמו של הלהיט!

הוא בעליו של מותג אופנה ייחודי!

בשנים האחרונות, מפיק העל גם פרץ לתחום האופנה כאשר הקים לו מותג פרטי בשם “Q/S Designed by Robin Schulz”. המותג זכה לחשיפה עצומה בסרט התיעודי שהופק על חייו- אבל אנחנו נגיע גם לשם.

הוא בעל ניסיון עצום בתחום ה-EDM!

שמו של רובין שולץ מתנוסס על פסגתם של מכונות הלהיטים הגדולות ביותר שמציעה הסצינה מזה כבר 11 שנים. במהלך הקריירה המשגשגת, אמן הדיפ והטרופיקל הופיע על הבמות הגדולות ביותר בעולם, כמו זו של טומרולנד, אולטרה מיאמי וקרים פילדס!

יש לו סרט תיעודי על שמו!

הבטחנו- קיימנו. בשנת 2017 שוחרר סרט תיעודי המתעד את אורך חייו הייחודי והמסקרן של אחד מהמפיקים המסעירים ביותר בגרמניה.שמו של הסרט שזכה לחשיפה מרובה בארץ הולדתו של האמן הוא “Robin Schulz – The Movie” והוא זמין לצפייה גם דרך הרשת!


שתפו את החברים

עשוי לעניין אותך

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם